SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paullynek - powrót do formy po zawodach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
Hello

No i nie poszlam na trening. Czy swiat sie zawalil i przytylam nagle kilka kilo? Nieeeee!

Jeszcze jakis czas temu wpadla bym w panike (czas przygotowania do zawodow). Jesli nie wstala bym wowczas o 8 czy 9 (po popoludniowej zmianie) to zalamal by mi sie plan calego dnia. Nie dala bym rady wszystkiego ogarnac.

Dzis majac komfort psychiczny stawiam na luz. Pospalam do 11 no i co? Moje lozko mnie kocha, a ja kocham materac (p.s. dziekuje Kochanie ze mnie na niego namowiles ). Nie bedzie 4-go treningu, ale za to w nadchodzacym tygodniu postaram sie zrobic 5


Ciasto gotowe, wstawie pozniej zdjecia.
Mysle ze bedzie kozak :)

Ja tymczasem lece sie ogarnac, bo niedlugo slaski obiad
I wino!
I ciacho!

I najwazniejsze to zachowac we wszystkim rownowage i nie zwariowac.
A forme i tak zrobie :) Baa, juz jest lepsza niz tydzien temu! Jutro zdjecia porownawcze po tygodniu wyzwania!

Milej niedzieli!

Susełek
: Dziekuje i zapraszam!

Kebula : Reefed oznacza dla mnie ladowanie na plus ale dobrymi kaloriami, a cheat to nie cheat weekend a cheat meal (skladajacy sie maks. z dwoch posilkow, glownego np. hamburgera i deseru np. lodow) :D



Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-25 13:09:23

Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-25 13:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paullynek
Nie bedzie 4-go treningu, ale za to w nadchodzacym tygodniu postaram sie zrobic 5


trochę niebezpieczne podejście.
a jak ci sie nie uda zrobić 5 to będą wyrzuty
postanowienie, że zrobisz w następnym tyg ten 5 dodatkowy
a niech ci wypadnie jeszcze jeden trening to bedziesz robic pozniej 6?
dwa tygodnie temu odpuscilas i pozniej nadrabialas,wiec dlaczego nie zrobic tak znowu?
a moze zamiast dodatkowego treningu doloze cos do jednego z 4 zeby sie bardziej zmeczyc
a jak juz mam bardziej obszerny trening to jeden ponadprogramowy posilek nie bedzie zly
o nie zjadlam cos czego nie powinnam, zrobie wiecej cardio w tym tyg
i tak to sie kreci

moze troche demonizuje, ale takie mam obawy

ja bym odpuscila 5 dodatkowy trening
te 4 ktore masz i tak wydaja sie konkretne, nie zabieralam bym sobie dnia na regeneracje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no w zasadzie racja. skoro nic sie nie stało..to nic się nie stało . wiesz co, cheat meal może tak, ale nie cąły cheat weekend, bo to sie lubi wymykac spod kontroli

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
A więc tak to dzis wygladalo



Ciasto to: kasza jaglana, quinoa preparowana, olej koko, daktzle, maslo orzechowe (odtluszczone PB2, ktore ubostwiam ), gorzka czeko (85%).

Co do miski, to byl to raczej refeed z malym wyjatkiem (3x Duplo White )
Mysle, ze zjadlam ok. 2500/2700 kcal
- jajecznica z 3 jaj z boczkiem
- roladka wolowa, kluski slaskie, ogorek malosolny, kapusta
- 3 kawalki mojego fit ciacha
- domowe lody (banan, truskawki, bialko).

Od jutra wracam do 1800 kcal i zaczynam rana zmiane w pracy, co oznacza ze wstaje okolo 6, a 1. posilek zjem dopiero o 12:30
Dobrze, ze rano wjezdza yoszka, bo troche hamuje glod, a tak to poratuje sie kawa i bede pic duzo wody :)
Dam jeszcze IF szanse, gdyz czuje sie w miare fajnie, owszem glod troche odczuwam, ale tak jak wspominalam, na tych kaloriach nawet przy rozlozonych posilkach nie chodzila bym najedzona [


Myraen : tak, masz racje, zawsze moze cos wypasc, ale... Diete bede trzymala na 100%, a co do treningu to plan jest taki, ze wpadna min. 4, a jak bede miala jeszcze poklady energii, na koniec tygodnia to zrobie 5. A wiem ze jak chce, to potrafie, bo ostatnie 9 miesiecy robilam ich 5, a pod koniec nawet 6 :)


Kebula : Oj ja dobrze wiem, jak koncza sie cheat weekendy! Przekichane! Takze tym bardziej jestem z siebie dumna, jak wyglada moja micha od poczatku wyzwania, czyli od poniedzialku i ze nie dalam sie poniesc weekendowemu szalenstwu





Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-25 22:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ciasto wyglada zacnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2356
Teapot, Bziubzius : Smakuje nieziemsko!

DZIEN 7

Dzisiaj wlecial zalegly trening z zeszlego tygodnia i wszedl jak... maslo! Mimo, ze dzisiaj spalam malo (nawet bardzo , ale zawsze tak mam jak koncze popoludniowki a zaczynam ranki) cwiczylo mi sie super i mialam mnostwo energii! Na koniec standardowo wpadly interwaly na rowerku

FBW 4
1a. RDL 3x15/30kg
1b. Triceps Cable Pulldown 3x15/22,5kg
2a. Incline DB Bench Press 3x15/2x7,5kg
2b. Monster Walk 3x20/czerwona guma
3a. Face Pull 3x20/22,5g
3b. DB Split Squats 3x15/2x10kg
4a. Captain's Chair Leg Raises + Plank 3x15 + 45s
4b. TRX Leg Curl 3x12
5a. Cable Pulldown 3x15/25kg
5b. Sumo Good Morning 3x15/25kg
Bike Interval (2,5:30:30:2,5) 15 min.




Rano zrobilam pomiary, jednakze nie sa one obiektywne ze wzgledu na wczorajsze ladowanie (jak wstalam czulam sie bardziej puszysta no i to niewyspanie).
Mimo to widac juz minimalne spadki, jednakze jutro je powtorze aby zobaczyc co tak naprawde wypracowalam przez ostatni tydzien

WAGA CIAŁA - 58,1 (-0,4 kg)
OBWÓD UDA - 53 (bez zmian)
OBWÓD BIODER - 94 (-1 cm)
OBWÓD TALII - 67 (bez zmian)
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA - 68 cm (-2 cm)

Co do wagi, spisuje codziennie i jutro wylicze srednia. Ponoc ta metoda u kobiet najbardziej oddaje rzeczywiste kilogramy

Miska: 1800 kcal

Obiad: filet z dorsza w pomidorach + kasza jaglana
Przedtreningowo: batonik proteinowy (z dobrym makro )
Potreningowo: owsianka z bialkiem i rodzynkami
Kolacja: omlet z 3 jaj z platkami jaglanymi, bialkiem i truskawkami

Jutro mam DNT bo sie wybieramy na Wonder Woman do kina

Przeglad formy z dzis:




Zmieniony przez - paullynek w dniu 2017-06-26 21:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Jaka Ty masz piekna ta talie. I ramiona! Caloksztalt! Czy juz brzmie jak psychofanka...?

Widziałam Wonder Woman w tamten czwartek - bardzo mily film aczkolwiek wolalabym zeby bylo mroczniej (jak Batmany Nolana).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
Świetny brzuch, właśnie taki chcę mieć! A ty ćwiczysz w trakcie tego postu? Czy jesz po treningu czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
A nie doczytałam, jesz jednak. Ale mogłabyś tak trenować rano i nie jeść? Czy jednak siły by nie było?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie pośladkowe: mały, średni, wielki - ćwiczenia

Następny temat

DT Moni

WHEY premium