SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palec serdeczny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, jakoś od 3 dni mam pewien dyskomfort dotyczący serdecznego palca, otóż problem tkwi w tym, że jak zegnę palce lub samego palca serdecznego do pozycji, że tak to nazwę pięści i jak chce z powrotem wyprostować palca to coś jak by mi strzela, wydaje mi się, że strzela mi pod palcem. Kilka krotnie już mi to mijało, że mogłem normalnie palcem ruszać ale za każdym razem to wraca. Gdy nie ruszam palcem jest wszystko okej. Słyszałem o strzelającym palcu ale objawy to spuchnięty palec lub jakiś guzek na palcu a nic takiego nie doświadczyłem do tej pory. Proszę o pomoc. Czy jest sens udawania się do lekarza rodzinnego?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19956 Napisanych postów 69310 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 568699
Wydaje mi się że doszukujesz się tego czego tam nie ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2108 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
kam1lek
Witam, jakoś od 3 dni mam pewien dyskomfort dotyczący serdecznego palca, otóż problem tkwi w tym, że jak zegnę palce lub samego palca serdecznego do pozycji, że tak to nazwę pięści i jak chce z powrotem wyprostować palca to coś jak by mi strzela, wydaje mi się, że strzela mi pod palcem. Kilka krotnie już mi to mijało, że mogłem normalnie palcem ruszać ale za każdym razem to wraca.


Takie objawy mogą się pojawić przy nieprawidłowym napięciu w powięzi grzbietowej reki gdzie zbiegają się wektory sił mięśni glistowatych i prostownika palców co zaburza biomechanikę w stawie środręczno-paliczkowym. Problem z tego co opisujesz jest przewlekły i stale powraca także należałoby udać się do fizjoterapeuty na terapię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie tętno spoczynkowe, szybkie męczenie się podczas wysiłku

Następny temat

Skręcenie Stawu Skokowego

Water