SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

paatryk01 - metoda Lafaya - dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Z ciezarami byloby latwiej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
to na pewno / lece na kosza siemka

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
W sumie to chciałbym coś z ciężarami, bo tutaj ćwiczenia są niektóre takie, że muszę bardzo kontrolować dokładność, bo za każdym razem mam wrażenie, że coś robię źle. Ogólnie Lafay mi się podoba, ale jest dla mnie za długi, teraz lajt jeszcze, ale jak dojdzie szkoła to będzie masakra, by ćwiczyć 2 godziny. Chciałem zawsze coś z ciężarami poćwiczyć, bo niepotrzebnie to się marnuje, ale ja zawsze miałem problem z układaniem planu, bo nie mam ławki, ani kasy na nią. Jakby mi ktoś pomógł ułożyć jakiś konkret to bym jechał chyba tak. ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
On jest z sfd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
to zdjęcie jest z oficjalnej strony tej o lafayu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
paatryk, moim zdaniem lepiej wyjdziesz robiac negatywy dipsow 5 sekund niz cwiczenie D ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
czyli ? o co w tym chodzi ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Czyli samo opuszczanie.. Podskakujesz na porecze i sie opuszczasz 5 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
to z tym i tak bedzie problem, bo będą mi krzesła odskakiwać, tak mi się wydaję, chociaż to D dzisiaj wydaje mi się, że dużo mi dało, bo czułem zmęczenie, ale niepokoi mnie jedynie to podciaganie i czas trwania treningu, bo dopiero co zaczynam, a juz 2 godziny ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jak Ci beda odskakiwac? perzeciez nie Masz skakac po nich jak malpa, tylko lekko sie odbic by wyprostowac lokcie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW poprosze o ocene planu ;)

Następny temat

Pomoc z dobraniem ćwiczeń do poprawy kondycji, siły i wytrzymałości

WHEY premium