SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

płaska a skos...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
I mam jeszcze pytanie odnosnie chwytu... Czy MC można robic mieszanym (podchwyt i nadchwyt) czy musi byc nadchwyt? Dodam ze w nadchwycie przy ponad 100 kg ciezko mi utrzymać sztange bo mi wyjeżdża z rąk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie robiłbym mieszanego, gdyż plecy pracują niesymtrycznie. Próbuj nachwytu. Jeśli chwyt puszcza to mozesz stosować hook grip lub w ostateczności paski do ostatniej serii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Okej, dzieki. Czy californie press moge zamienic francuskim? I co z dodaniem rozpietek i podciagania do tych planów? Wydaje mi się ze to dobre ćwiczenia.
Pzdr☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Jak z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
zamien jak bardziej wyczuwasz francuskie , opcjonalnie mozesz dorzucic 1-2 serie pdociagania,nie ma twardo utartych schematów zeby sie ich trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
fabrykasily
Okej, dzieki. Czy californie press moge zamienic francuskim? I co z dodaniem rozpietek i podciagania do tych planów? Wydaje mi się ze to dobre ćwiczenia.
Pzdr☺


Jest dużo dobrych ćwiczeń. Czy to znaczy, że każde powinniśmy wrzucić do jednego planu?

Francuz ok. Na rozpiętki nie widze tam miejsca.
Podciąganie zamiennie z wiosłem czy mc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Dzięki chłopaki! Ile jechać z tym planem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Najlepiej cwiczyc dopoki beda efekty. Ale przewaznie po 6-8 tyg warto wprowadzić jakies zmiany.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Dzisiaj byl pierwszy trening z tym planem, pompa niesamowita, nigdy tak sie nie dobilem xd jakis zmiany po 8 tygodniach? Caly plan z fbw na inny?czy tylko same ćwiczenia zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mozesz wprowadzić modyfikacje w ćwiczeniach uzupełniających i zakresach powtórzeń ( np o 2 mniej i kontynuacja progresji silowej). Odzywaj sie w temacie to pomożemy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa oraz klatka piersiowa

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium