SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pęknięta V kość śródstopia-pere pytań

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Witam tydzień temu gdy robiłem wsad do kosza źle wylądowałem, co było skutkiem pęknięcia 5 kości śródstopia. Mam parę pytań dotyczących rehabilitacji. A mianowicie: 1- jeżdżę od niedawna na bmxie czy już kiedy będę mógł chodzić normalnie itp bd mógł wsiąść na rower? 2- czy znacie jakieś ćwiczenia rehabilitacyjne ? (bo nie chce mi się szczerze mówiąc nawet zapisywać się na rehabilitacje gdyż jak poprzednim razem miałem nogę w gipsie ściągnęli mi gips w lutym a na rehabilitacje zapisali mnie dopiero we wrześniu, gdzie dla mnie jest to totalną głupotą)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Drogą online nikt nie będzie Cię rehabilitował .
Proponuje już zapisać się na rehabilitację ,wtedy termin będzie wcześniejszy.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Wiem bardziej chodziło mi o tj rozpisanie treningu, myślałem że ktoś miał już takie pęknięcie i będzie mógł mi powiedzieć jak u niego to przebiegało. No ale dzięki za pomoc, w piątek zakładają mi gips to spróbuje się zapisać na rehabilitacje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka szewska.

Następny temat

gangion na palcu - siłownia

Wiecej