SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxandrolone/meta cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860

Formularz - Proszę o pomoc

21

Waga

70

Wzrost

176

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

105

Obwód uda

57

Obwód talii

80

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3gb/4gww/1gt

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

-

Opisz swój plan treningowy

4 dni w tygodniu split

Cel cyklu

suhca masa/siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

110klata 150 przysiad 135 martwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 808
Witam, chialbym spytac czy takie dawki beda dobre na pierwszy cykl. Planuje zrobic go z anavarem z atomic labs i z tej samej firmy metanabolem.

20mged anavar 7tyg
15mg ed metanabol 7tyg

Diete mam dopieta 3g b/ 4 ww/ 1g t

rozpiska jest dobra?
do 3 posilkow do ktorych bede bral mete i anavar bede bral tez esseliv forte witaminy codzinnie olimpa

po cyklu 12 tab clomidu
mam tez 20 tab tamoxifenu

cykl przede wszystkim na siłe/ sucha mase
kilka kilo bedzie dobrze nie chce sie zalac, jestem po redukcji

prosze o konstruktywne rady, nie mam zadnego doswiadczenia z takimi srodkami, takze krytykujcie i mowcie co trzeba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 60084 Napisanych postów 318835 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1525178
bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 808
a co ma sens z czym anavar polaczyc? czemu nie ma sensu? z winstrolem lepiej? nie ucierpia stawy za mocno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 60084 Napisanych postów 318835 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1525178
daj oxe i do oxy kretke,fajnie sie uzupełniają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra, nawet lepiej, ale oxa nie wysuszymi stawow za bardzo czy w ogole? 20 mg ed oxy czy dac 30? nie musze sie obawiac gino? jak cos mam tamoxyfen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
mniej niż 30 nie ma sensu dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
atomic labs/scitec/ global labs/ genamed/dose to sa dobre firmy??? ktores sa szczegolnie podrabiane? ktorej firmy moge w ciemno brac? sa gdzie s takie informacje? szukalem ale nie duzo znalazlem i z przed paru lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a gino przy anavarze? wystepuje? kupowac tamoksyfen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
szanse na gino znikome,o firmy pytaj w temacie podwieszonym Polskie realia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie metanabolu

Następny temat

Susta z Atomica nie działa?

nutloveb