SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxandrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Czy mozna go dostac w polskich aptekach oczywiscie na recepte ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Można w imporcie docelowym popartym odpowiednimi papierami (nie tylko cieć z przychodni ale i ordynator szpitala/oddziału z tego co się orientuję jest potrzebne) - których i tak nie zdobędziesz.
A nawet jak się ugadasz z lekarzem to podejrzewam, że osoba weryfikująca temat zainteresuje się skąd nagły pomysł na ten lek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Innymi slowy daj se siana, juz byl ostatnio taki madry co chcial antka kupic w polskiej aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"których i tak nie zdobędziesz" jak masz kase to zdobedziesz, da sie zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Ty masz kasę?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak masz kase to kup sobie jakis dobry ug, proch od chinola lub zrob wycieczke do Tajlandii po apteczny bonavar. Po chvj kombinacja z jakimis lapowkami? Czy w Polsce naprawde ludzie nie nauczyli sie jeszcze myslec inaczej?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
U nas też da radę skombinować 100% pewniaka.Jest to jedna z opcji o której pisał Scorpio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz- tak sie sklada ze na sport ktory kocham mam kase, limituje do 2k euro na miesiac , ale wiedzy jeszce brakuje ,wie******* mi z kasy, nie wale na slepo, do tajlandii latam regularnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tez mi jakos tak wychodzi z micha Jak nie mam gena to przynajmniej mam sos na szczescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
kult opierając się na Twoim stwierdzeniu "jak masz kase to zdobedziesz, da sie zrobić" spróbuj zdobyć Oxandrolon SPA z pl apteki.
I napisz jak Ci poszło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nie jestem w polsce, ale jestem PEWIEN ze zalatwił bym, kwestia kontaktów i kasy niczego wiecej, oczywisice nie opłacało by sie, ale załatwić sie da na upartego, kontakty kontakty kontakty kasa kasa kasa...nic wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po propie z stanabolem

Następny temat

Problem :((

WHEY premium