SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxandrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94347 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
99% osób nie odrózni mixa metki z winem od oxy taka jest prawda.z drugiej strony nie licząc zawodów to czy jest ona warta swojej ceny? moim zdaniem nie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 726
wiesz kazdy ma swoje , ja uwazam ze oxa jest warta swojej ceny ... wiadomo to zalezy od zasobnosci portfela
ktos kto chce przypuchnac wezmie metke ktos kto chce miec ten sam efekt ale mniej problemow ze zdrowiem wezmie turanabol

ktos kto chce sie wyciac wezmie winko a ktos kto ma kase i zalezy mu na zdrowiu lepszym efekcie sile itd.. wezmie oxe

to zawsze bedzie kwestia indywidualna ale nie czarujmy sie w wiekszosci przypadkow chodzi tu o kase

tu masz racje wiekszosc osob nie odrozni do pierwszego razu az sprobuja ori wtedy juz beda wiedziec jaka jest ta roznica i ze jest naprawde duza

najwiekszym minusem tego wszystkiego jest to ze kasa dziala w dwie strony koles niechce duzo wydac wiec robia oxe pod ludzi zeby tania byla ale to kolo oxy nawet nie lezalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94347 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
ja orale ogólnie już omijam za duzo lat na tabsach daje znać o sobie,tylko tarczycowe i clen reszta only iniekcja
tak naprawdę to test,nandro trochę ia i nic więcej nie potrzeba do szczęścia
i tak micha odpowiada za 90% w tym sporcie a tutaj jest dalej ciemnogród masa metka jak wycinka to wino bo rzeźbi
tak naprawdę to praktycznie na każdym srodku mozna ciąć i mozna masować kwesta michy i tyle.
Poza tym trochę trenu przed latem i na tym robic sylwetkę,oxa wbrew pozorom wcale nie jest tez tak bezpieczna a zwłaszcza już w dawkach plus 70 mg
Każdy jest dorosły i decyduje za siebie i sam podejmuje decyzję po latach doszedłem do wniosku że szalenie z dawkami i ilością srodków mija się z celem zwłaszcza jak robi się to dla siebie,a nie pod scene.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 726
no i spotkalismy sie w tym samym punkcie z orali oxa czasem halo jak mam cisnienie na wynik poza tym to tylko to co trzeba clom provi tamox itd...

generalnie wyglad mnie nie interesuje az tak bardzo wiec miska jest jaka jest big mac frytki pizza ale Cola zero
latka robia swoje doswiadczenie tez inne czasu brak itd...

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
tez balkana oxe mialem lipna. ale tak jak mowisz podrabiaja balkana wiec nie ma co sie dziwic. po tej co teraz biore mam dziwne uczucie ze mnie bola miesnie tak jakbym mial zakwasy i lekkie skurcze ale czuje inaczej niz po winie. skurcze mnie zastanawialy dlatego zalozylem ten temat. z tego co widze to przyblokowalo mi apetyt mimo ze mialem go mega bo jestem na 9 tym tygodniu bolda wiec tu objaw zadowalajacy. cisnienie tez w normie, no i dziwne strzelanie w stawach ale to doslownia jak przy nastawianiu kosci nawet fajne uczucie;) czy to oxa okaze sie jak sie rozkreci.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 726
wrzuce Ci wieczorkim kod z oxy zobaczysz ze legit wchodzi lipny nie wejdzie ale wyglad jest identyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
zapewne masz racje. mialem ture dobra to wszystko wchodzilo oki i dzialalo tez.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
a z innej beczki to mnie tylko dziwi jedno. skoro oxa jst ponoc b tania w produkcji, a underowe firmy klepia co sie da, to czemu bawia sie w jakies podmianki , domieszki itd. nie latwiejby bylo wyprodukowac dobry produkt ktory cieszylby sie duza popularnoscia i chetnie bylby wtedy kupywany. czy az tak ciezko jest wyprodukowac dobra oxe?

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 726
produkcja moze jest ale material nie oxa nie jest tania dlatego klepia UG z metki i wina

poza tym w Europie juz nie dostaniesz oxy jakis skladnik do produkcji jest wycofany teraz to juz Ci nie powiem dokladnie co bo nie pamietam ... dlatego trzeba to sciagac z krajow poza EU

a generalnie wszystkie prochy i tak sa z Chin wiec to wiekszego znaczenia nie ma ... ale cenowo wychodzi drozej o jakies 3-4 razy . Dlatego masz wyj**ke oxy na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
bardzo przykra sprawa. zamisat coraz lpiej to jest coraz gorzej.juz niedlugo jeszcze nie zdziwie sie jak beda dorzucac extasy zeby sie czlowiek lepiej poczul.

romek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile trenu??

Następny temat

100 tabletek mety

WHEY premium