SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

owalcie ten mit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
słyszałem ,że nie można kreatyny i dextrozy albo i osobno trzymać za długo w wodzie .a ja właśnie zamierzam sobie przed treningiem który trwa ok z 3h przygotować wszystko ładnie i po spożyć czy to dobry pomysł powiecie coś na ten temat ??????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6429
Elo, jak mono długo stoi rozpuszczone , to wytrąca sie w z niej szkodliwa kreatynina

nie chcę soga, kilknij na pajacyka: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wsyp do naczynia

nie zalewaj woda

zalejesz bezposrednio przed psozyciem

dextroze wypi.rdol

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
bez jaj za godzine wychodze pakować pomózcie co mam zrobić :D NIE BEDE SIĘ Z TYM W SZATNI BAWIŁ HEH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
siodema o tym to nie pomyslałem heheh ale ze mnie głupek już wiem dzieki za pomoc lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Możesz tak zrobić. Nie ma przeciwwskazań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
ze z wodą czy zeby zalac po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zalać po treningu...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x Siłownia, 3x interwały, 4x Basen - Jakie suple?

Następny temat

Carbo podczas treningu?

WHEY premium