SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

owłosienie;)))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6428

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle postów jest na ten temat to ja postanowiłem zrobić ankiete która zaraz dołącze.
kto jes za usówaniem włosów (klata itp)
kto jest przeciw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
włosy to kwestia indywidualna - oczywiście jeśli ktoś nie naraża innych samym faktem ich posiadania w określonych miejscach - wyobrażcie sobie stać koło goscia z gąszczami pod pachami...brrrrr w jakiś upalny dzień - wiecej niż niesmaczne
w pewnych miejscach to czysta higiena w innych wolny wybór
owłosione klaty bywają przedmiotem zachwytu większości pań
kiedyś - kiedyś...długość włosów świadczyła o sile i potędze
całe szczęscie te czasy minęły
osobiście wole towarzyszyć mężczyżnie ogolonemu ( zarostna twarzy ),krótko obciętemu ( fryzura) bez jednego włoska pod pachą
każdy mma prawo do swoich preferencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu.... a może zrób nową ankietę "usUwać czy nie"?


----------------------------------------------------------
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=2&topic_id=60063

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiedziałem że mi tu coś nie pasi SORKI za błąd wyobraźcie sobie że tam jest "U"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
http://civis.wigner.bme.hu/020117/swf/15EA.swf

nie powinieneś wierzyć we wszystko, co czytasz

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Jesli juz usuwac to tylko z miejsc extremalnych tj.plecy,czolo,szyja,nos,pięty itp. Po co golic wlosy z miejsc gdzie u chlopa powinny one byc tj.klata,nogi,przedramiona(nawet kobiety maja wlosy na przedramionach) ? Dla mnie to pedalstwo (wszedzie to powtarzam ).



Obejrzyj koniecznie moje fotki - https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65090

Pozdrawiam.

"Don`t push it !"

LIBERATE TUTEME EX INFERNIS

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Dokladnie Soul

----------------------------
Pozdrawiam- Dezir
"Musisz przełamać strach przed bólem, żeby ciężko trenować, a przecież musisz ciężko trenować. A kiedy mówię o ciężkim treningu, to mam na myśli naprawdę ciężki trening."

http://PumpingIron.w.interia.pl

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
ja nigdy nie ogoliłbym sobie nóg, przedramion ani klaty...
ale depilowanie sie pod pachami jest chyba nawet wskazane... higieniczne itp...
sa jeszcze inne mejsca ktore mozna ogolic, ale to jush chyba temat na osobnego posta...

bo w ogóle to rozumiem, ze post dotyczy tylko mezczyzn... bo kobiety wiadomo... --> włosom w innych miejscach niz na głowie mowimy NIE!



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
A czy walczyliście w martwym ciągu o każdy kilogram, bo rywale byli mocni? Albo tylko po to by poprawić swoje wyniki?

Gdybyście walczyli - wiedzielibyście że wygolenie nóg i przedramion podwyższa wynik w ciągu. Wygolona skóra bardzo dobrze ślizga się po sobie, nie dając takiego tarcia jak owłosiona. Wypróbujcie to sobie. Zadziała w przypadku dużego nacisku przedramionami na uda. A więc technika sumo i ciągnięcie sztangi po ciele, na siebie.

Możnaby wygolić tylko wewnętrzną strone uda i odpowiednio przedramiona. Wygląda to ochydnie, dlatego lepiej wygolić je w pełni.

Kulturyści też się wygalają na zawody i to nie jest pedalstwo. Poza tym w pewnych miejscach u mężczyzny przydałoby się przynajmniej przycięcie włosów, ale to już muszą się wypowiedzieć kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
no własnie... czekam na kobiety...
Amazone... prosimy zabraqc glos w dyskusji..



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Heh pa-ke-r to juz jest wogole inny temat.To sa zawodowcy i oni musza sie golic,bo takie sa wymogi,np.Pudzian tez sie goli wszedzie a pedalem nie jest.Ale tu chodzi o zwykle osoby ktore sie gola tak jak kobiety zeby "ladniej" wygladac,zeby miec glaciutka skorke .To jest pedalstwo.Kolesie nie chodza nawet na silke a gola sobie klaty i nogi i mysla ze panienkom na plazy sie bardziej spodobaja.Dewiacja normalnie.



Obejrzyj koniecznie moje fotki - https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65090

Pozdrawiam.

"Don`t push it !"

LIBERATE TUTEME EX INFERNIS

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Souldrinker masz soga !!

JA tez jestem przeciwnikiem golenia sie facetów "po całości"
Higiena to higiena i podcinanie włosów w niektórych miejscach jest ok ale golić nogi i ręce ??? Fuuuuuuuu.
Facet to facet ma być czyściutki i trzymac higiene ale takie golenie to u zwykłych ludzi jest dla mnie zniewieścieniem!!
Ale to tylko moje zdanie

"...A gdy byli na polu, Kain rzucił się na swego brata Abla i zabił go. Wtedy Bóg zapytał Kaina: Gdzie jest brat twój, Abel? On odpowiedział: Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego?..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sauna??????

Następny temat

kolor skóry twarzy

WHEY premium