SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ovopol - bialko

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mala dygresja: mial ciagle piszesz ze nie chcesz aby cie wszyscy taktowali jak bogacza itd. powiedz mi gdzie ktos na tym forum potraktowal cie jak bogacza ? ja jakos nie moge sie tego doczytac to ty to ciagle powtarzasz i piszesz ile to zarabiasz. prawde mowiac kogo to interesuje ? sam z siebie probujesz zrobic zmanierowanego bogacza. przeczytaj uwaznie co sam napisales. na tym forum nie liczys sie kto gdzie pracuje i ile zarabia tylko liczy sie jego wiedza.
oczywiscie bez urazy.

ja bym jednak chcial wrocic moze do tematu jezeli pozwolicie. wszyscy ktorzy biora bialko z Ovopolu skarza sie na okropne "baki". czy moze jest cos co mogloby to zminimalizowac ?
i drugie pytanko moze nie dotyczy to tematu ale nie ma sensu zakladac nowego topicu. dlaczego EGG jest tak cholernie slodkie ? mamm smak truskawkowy wiec moze to wina truskawki.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
mader: dokladnie to samo napisalem...

poza tym nie bardzo wiem czym mialoby sie przejawiac " traktowanie jak bogacza" ??
Myslisz ze beda Cie tu ludzie prosic o pare zlotych albo Ci sie
podlizywac zebys ich przewiozl ferrari ;))))) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Ja tez mieszkam w Dabrowie Gorniczej i tu takich ludzi jest kilku, chetnie sie dowiem jakie to stacje i czy w dabrowie. Nie chodzi o to, ze jestem ciekawy, ale moge to zweryfikowac i tyle. A i do jakiego liceum pan uczeszczal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Szczerze mówiąc, ja zarabiam zdecydowanie poniżej 1000000 dolarów rocznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 334
oj dodał facet do pieca i to ostro. Najbardziej podobała mi się wypowiedź o kosztach produkcji.... lapidarna forma, ale efekt doskonały. Nie liczyłbym jednak na odpowiedź, bo prawda jest taka, że tylko głupi zmniejszał ceny decydując się dobrowolnie na obniżanie swoich dochodów tym bardziej, iż Olimp jest firmą prywatną (jeśli dobrze się orientuję) i każdy chce mieć jak najwięcej pieniążków )
pozdrawiam wszystkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP!!!MAM ROZSTĘPY!!!

Następny temat

DO SŁAWKA - mój cykl

WHEY premium