SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ostre katowanie brzucha a masa?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
siemanko wszystkim mam takie pytanie ponieważ martwie sie o jedną sprawę.. jakbym sie np. skusił na zrobienie se 6 waidera na brzuszek czy nie spadnie mi od toge trochę masa?.. robie cały czas treningi na mase bo ona jest dla mnie teraz najważniejsza!! oczywisćie chcem mieć płaski i umiesniony brzuch przy tym ale wiem ze trzeba pracowac nad nim duzo zeby nie zaniedbac podczas łapania masy.. ale chodzi mi głownie o to czy podczas robienia 6 waidera czy jakiegoś innego ostrego katowania brzucha przed wakacjami nie spadnie mi masa?? pliss czekam na odp... narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40418
a nie zastanawiałeś się nad innymi programami, np ABS II ??

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
nigdy nie slyszalem o tym programie... ale chodzi mi głownie o to czy po takich roznych programach na brzucho ostrych nie spadnie mi masa??? a ten program na czym polega? Ale głownie czekam na odp na moje podstawowe pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40418
https://www.sfd.pl/temat180570/

nie jest możliwe jednoczesne budowanie mięśni przy spalaniu tkanki tłuszczowej(przynajmniej na twoim poziomie). Jeśli jesteś na masie, to buduj mięśnie brzucha właśnie abs, a ich uwydatnienie zadbasz podczas rzeźby

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mse do oceny

Następny temat

5xweek (cykl On)

WHEY premium