SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osiągnąłem to!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze to nie miejsce, moze was to nie interesuje, ale i tak sie pochwale...

Swoją przygodę z kulturystyką zacząłem około 2 lat temu. Przez pierwszy rok było kiepsko z dietą, a treningi były niesystematyczne (3mies on/3 mies off), wreszcie przyszedł czas dłuższej przerwy (do sierpnia 2005), ale od września 2005 zmobilizowałem się i regularnie trenuje. Dbając o w miarę poprawne odżywianie, regularnie trenując 3-4 razy w tygodniu osiągnąłem to co zawsze pozostawało daleko w sferze moich marzeń.

obwód mojej klaty wzrósł z 89cm do 100cm!!!

dla niektórych to śmieszne rozmiary, dla mnie coś naprawdę ważnego, co daje mi niesamowitą motywację do dalszych treningów :)

dlatego dziękuję wszystkim forumowiczom za udzielani rad w momentach gdy ich potrzebowałem i... biorę się za dalsze treningi.
pozdrowienia!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
Gratulujemy !!!!!!!!!
P.S. Ale to nie ten dział . Życze owocnych treningów POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
i tak trzymac .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Pamiętaj, że wymiary nie sa duzo warte , liczy się symetria oraz wygląd. Wymiary to wirtual.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Teraz dopiero zacznie sie prawdziwa korba z silownia heheh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

Kilka pytań>>>

WHEY premium