SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osłona wątroby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
Witam dostałem około 300 tabletek "Raphatenal" za darmo, stosować po cyklu czy na?
Nazwa składnika W porcji dziennej
(1 tabletka)
ekstrakt z kłączy ostryżu długiego 50 mg
ekstrakt z korzenia rzodkwi 50 mg
ekstrakt z liści karczocha 35 mg
ekstrakt z liści mięty pieprzowej 35 mg

Zmieniony przez - New_Konto w dniu 2013-02-05 11:37:55

MMA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94426 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
jaki cykl lecisz i co?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
nie pytam profilaktycznie, czy to się bierze na cyklu osłonowo, czy po cyklu regeneracyjnie

?

Zmieniony przez - New_Konto w dniu 2013-02-05 22:04:34

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5183
i co wypowiesz się lodzianin?

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Inne osłonki sie leci przy antku ,mecie( slabsze/mocniejsze) a inne na regeneracje wiec warto napisac jaki cykl sie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
raczej na cyklu, te ekstrakty jak się nie mylę bardziej poprawiają trawienie i stymulują układ pokarmowy niż regenerują wątrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94426 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie brałem tego nigdy ogólnie jestem zdania że na cyklach z oralami do 10 tyg jak najmniej osłonek sama lecytyna wystarczy,reszta bajerów po cyklu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dlaczego jak najmniej oslonek w trakcie cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
bo istnieją opinie że mogą hamować działanie SAA

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
to wrzuc wieksza dawke i popijaj sokiem z grejpfruta
cos naukowego wrzuc, bo w swiecie istnieja tez opinie ze po sterydach sie umiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
więc niech lodzianin się wypowie.......jego opinia będzie wiarygodniejsza a ja już ją znam.

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dość nietypowe pytanie :)

Następny temat

Dobrze to rozpisalem ? 2 cykl

WHEY premium