SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opuszczanie treningów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1137
witam,

od wrzesnia zpaisuje sie na kickboxing. Treningi sa 3 razy w tygodniu ale ja wiem ze nie dam rady byc na 3 i bede zawsze opuszczał 1 trening w tygodniu.

Jak myslicie dam sobie rade gdy bede tak chodził w kratke? kicka traktuje tak dodatkowo a nie jakoś bardzo poważnie no ale jak juz kupie rekawice itd to szkoda bedzie zrezygnować po 2 miesiacach bo nie bede wiedział o czym trener do mnie mówi.

-.-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Napewno lepiej chodzic i opuszczac czesc treningow niz siedziec przed komputerem, 2 treningi w tygodniu wystarcza Ci zebys sie sporo nauczyl



Zmieniony przez - _radek w dniu 2008-08-31 16:20:17

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3611
2 treningi wystarczą. W niektórych klubach są zawsze 2 treningi w tygodniu.

If you want a thing done well, do it yourself.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
zalezy do czego maja wystarczyc .. dla rekreacji styknie .. do walk .. moze braknac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jak nie ma wyjscia to ok imo.
Poczatki sa trudne, ale po kilku tygodniach, miesiacach bedzie dla Ciebie to malo odczuwalne.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1137
Siwek nie rozumie... jak do walki??:)

na pewno zaletą SW jest tez fakt ze mozna sie odstresowac i poruszac ale po to tam ide zeby sie nauczyc walczyc prawda?:)

chyba że masz na mysli walke zawodowa czy starty w jakichs zawodach to sie domyslam ze to za mało...:)

Ale moje pytanie nie dotyczy tego czy 2 razy w tygodniu wystarczy tylko czy ja sie tam nie pogubie gdy bede opuszczał lekcje. No bo trener chyba realizuje jakis plan, na zajeciach pokazuje technike uderzen itd... jak to jest?

-.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Siwek nie rozumie... jak do walki??:)

Np. walk turniejowych [na ringu]...

Ale moje pytanie nie dotyczy tego czy 2 razy w tygodniu wystarczy tylko czy ja sie tam nie pogubie gdy bede opuszczał lekcje. No bo trener chyba realizuje jakis plan, na zajeciach pokazuje technike uderzen itd... jak to jest?

Cięzko powiedzieć, bo nikt nie wie tu jak Twój trener realizuje zajęcia jednak pogubić się raczej nie pogubisz jak opanujesz podstawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To nie są jakieś lekcje, gdzie masz zaległości nie do nadrobienia, gdy opuścisz jeden dzień.

Jeśli uprzedzisz trenera, to na pewno nie będzie problemu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Na pewno lepiej chodzic i opuszczac czesc treningow niz siedziec przed komputerem, 2 treningi w tygodniu wystarcza Ci zebys sie sporo nauczyl --- AMEN ---

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

capoeira - wrocław

Następny temat

worek treningowy

Wiecej