SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opuchnieta twarz na dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
Mam pytanie czy to normalne ze po nandrolu po tygodniu od pierwszego szota puchnie twarz czy wcisneli mi jakis testosteron prosze o szybla odpowiedz dam soga

..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
raczej test

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za szybko żeby deka zadziałała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
wiem ze po omo robi sie twarz rozmiarów buraka cukrowego

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
To nic kuriozalnego wiesz na jaka skale podrabia sie nandrolon.. to najprawdopodobniej jakis estr testosteronu.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
deka aromatyzuje rowniez ale po tygodniu nie zauwazysz aromatyzacji po nandro.
raczej test.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
dziekij za szykba odpowiedz wrzucam sogi ;] dla jordana i kraca haddi takie komenty morzesz sobie darowac to bylo pytanie o nandrola anie omke pozdro

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Po tyg to masz pewnie propa w srodku:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
hehe to idz dalej wbijać swoją deke

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
tajfun prop nie daje mi takiego kopa pozatym po 2ml i odstepie tygodiowym to nic bym nie poczul za cienki jest zebym co dwa trzy dni walil co innego

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10033
zebys wiedzial haddi ze bede wbijal czy to test czy deka, ale nie wyjezdzaj mi z omka bo omka to na bank nie jest

..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile razy w tygodniu powinienem ćwiczyć na cyklu z saa

Następny temat

Sus500 +tren 250

WHEY premium