SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

optimum 100% whey protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
Witam!!!mam wielka prosbe...kupilem niedawno odzywke optimum 100%whey protein i mam zamiar ja zaniedlugo brac...mam diete juz napisana cwicze juz troszke tyko boje sie ze urosnie mi troszke brzuch....czy mam do tego kupic jakas odzywke na spalanie tluszczu...jesli mozna to prosze podac jakis spalacz tluszczu ze strony www.bodybuilding.com poniewaz do polskich odzywek nie mam za bardzo dostepu :(:( i jeszcze jedno pytanie...czy jedzac ta odzywke mozna cwiczyc brzuch...bo w sumie to jest odzywka na wzrost masy i ma troszke bialka i nie chcialbym zeby mi brzuch urusl jak juz wspominalem...dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi....czekam z niecierpliwoscia...chyba ze moze znacie jakies lepsze odzywki bialkowe na tej stronie www.bodybuilding.com ?????
pozdrawiam Ziutasek

" ...Only God Can Judge Me... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
czy mam do tego kupic jakas odzywke na spalanie tluszczu.
ułooż lepiej dietę, a nie korygooj ewentualnego przyrostu %bf spalaczami na samym starcie; koopiłeś białko, a nie gainera, więc teoretycznie ryzyko otłooszczenia jest mniejsze - zakładając, że masz normalną przemianę materii (nie za szybką, nie za wolną), bo za wszystko odpowiada dieta/ilość kalorii

czy jedzac ta odzywke mozna cwiczyc brzuch...bo w sumie to jest odzywka na wzrost masy i ma troszke bialka i nie chcialbym zeby mi brzuch urusl jak juz wspominalem
a co ma jedzenie białka do ćwiczenia brzoocha? jak jesz koorczaki (białko), to nie ćwiczysz tej partii mięśniowej? brzooch urośnie - najogoolniej moowiąc - od nadmiaru kalorii (nieodpowiednia dieta)...


a typowo na masę są gainery - chyba że dostarcza się odpowiednia ilość węglowodanoow, a jedynie z białkiem ma problemy



Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-07-18 09:33:21

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
stary, brzuch ci rozwali

zostaniesz lustrzakiem

i zadna panienka cie niebedzie chciala

lepiej oddaj to bialko komus kto bedzie wiedzial jak je wykorzystac

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gear Cycle - słyszał ktoś o tym?

Następny temat

Ktore bialko?

WHEY premium