SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oponka w dolnej części brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

22

Wzrost

81

Staż treningowy

190

Obwód pasa

2 miesiące

Obwód klatki piersiowej

91

Stan zdrowia

96

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Cel/problem/opis

bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Witam !
mam 22 lata
190 cm wzrostu
82 kg
Mam mały kłopot mam oponkę w dolnej częsci brzucha i chce sie jej pozbyć ćwiczę na siłkowni juz 1,5 miesiąca mam diete wysokobiałkową opartą o masie i oponka schodzi lecz bardzo powoli czy może jakieś spalacze używać? czy obciąć kalorie w diecie ? Proszę o pomoc!
Pozdro!.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8325
Pierwsza sprawa CEL. Nie da się budować mięśni i tracić oponki jednocześnie. Budowanie odbywa się na dodatnim bilansie kalorycznym a redukcja na ujemnym.

Nie napisałeś celu czy chcesz zbudować mięśnie czy nie. Jak chcesz tylko stracić oponkę to redukuj tylko wtedy będzie to fatalnie wyglądać, bo tłuszcz z brzucha schodzi ostatni więc wysuszył byś się konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przy tym stazu jest szansa ze mu recomp wyjdzie jak sie zabierze z glowa do treningu oraz diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dieta wysokobialkowa?
jaki masz rozkład makroskladników obecnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do sprawdzenia

Następny temat

Dolna część brzucha

WHEY premium