SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo - opinia lekarza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Witam.
Dalem mojej Dziewczynie, raz, kiedy nie bylo akurat nic do jedzenia, a ona nie chce schudnac, do napicia troszke carbo. Powiedzialem, ze to jest jak posilek z samych wegli i witaminy.
Jak byla u lekarki, ta kazala jej ze mna zerwac, bo "na pewno w tym nie ma tego samego co w jedzeniu, nie ma witamin, chemia i siada ci nerki od czego s takiego bo to musi zostac spalone" jak to rozumiecie? ja Jej dałem tylko raz, a nie regularnie, codziennie czy cos! Prosze o opinie na temat wypowiedzi tej paniusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Opinia tej lekarki była oczywiście niezwykle krzywdząca dla odżywek typu Carbo. Takie odżywki to oczywiście głownie węglowodany, czyli składniki energetyczne codziennego pożywienia. Węglowodany są głównym składnikiem energetycznym, wykorzystywanym przez organizm podczas wysiłków fizycznych. Węglowodany dzielimy na proste i złożone. Węglowodany proste dają szybki zastrzyk energii, gdyż szybko się przyswajają. Węglowodany złożone, które przyswajają się wolno, zaopatrują organizm w energię na znacznie dłuższy okres, ale jako źródło energii działają z dużym opóźnieniem. Dlatego odżywki typu Carbo oparte są zazwyczaj o odpowiednie kompozycje węglowodanów o zróżnicowanej przyswajalności, co zapewnia zaopatrzenie energetyczne mięśni na każdym etapie kontynuowania wysiłku.

S. Ambroziak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja mojej siostzre dalem carbo sprobowac bo bardzo chciala hehe...
Moim zdaniem nie pzrejmuj sie wypowiedzia tej paniusi...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"ta kazala jej ze mna zerwac" LOL

no skladniki carbo czy kazdej odzywki nie sa tak naturalne jak normalne jedzenie to wiadomo ale pani doktor przesadza

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
A mi babcia powiedziala ze na pyzach i bigosie zrobie lepsza mase i 0 tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Ardien -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Sluchaj Babuni Dobrze gada hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
ale poprosze o takie bardziej fachowe sformułowanie wypowiedzi panowie, taka mała prosba, zeby bardziej wiargodne bylo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
Wogole to jak pani lekarka twierdzi ze nie ma tam witamin to wez jej sklad carbo, siada na nerki i sama chemia o boze... Zapytaj lekarki jakie ma wyksztalcenie?
dziecko z przedszkola po przeczytaniu skladu powie - sa tu witaminy.

Zmieniony przez - ardien w dniu 2005-12-25 15:39:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
80% lekarzy niepowinno pracować w swoim zawodzie. Osobiście mam styczność z wieloma lekarzami różnych specjalizacji. Niestety, lekarzy którzy są w rzeczywistości zainteresowani dolegliwościami pacjenta mogę policzyć na palcach jednej ręki. To tak ogólnie. A odnośnie suplementów - najlepsze są opinie iż carbo/kretka/gainerek są beeeeeee i wogóle niepowinno sie ich stosować etc...z tą zależnością że wyrażają sie o produkcie którego w życiu na oczy niewidzieli, coś tam im dzwoni w głowach o poszczególnych substratach których właściwości im starano sie wtłoczyć na Banacha albo Oczki i reszte sobie dośpiewują. I to tyle. Moim zdaniem - chcesz być zdrów - lecz sie sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
parakultur serio ta historia???

bo nie wierze,ze sa takie d****e na swiecie jak ta lekarka...

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2005-12-25 16:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
i co zerwala z toba bo pijesz carbo ?

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZESTAW ODRZYWEK

Następny temat

Białko z allegro

WHEY premium