SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

operacja marmurowy tylek+profil+jak???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc jestem tu nowa, zanim sie wlacze do dyskusji chcialabym sie poradzic ekspertow co zrobic najlepszego z moim cialem. to wazna kwestia ale sobie tak przegladalam watki i sadze ze moge wam spokojnie zaufac

przejde od razu do konkretow:

175 cm/ 55 kg/ na oko bardzo szczupla wrecz chuda, ale nigdy nie mialam problemow z jedzeniem. ramiona, klatka, rece wygladaja smetnie i najmarniej ale szybko sie rozbudowuja jesli cwicze a cwicze znowu od maja (wczesniej trzy lata przerwy, przedtem tanczylam dwa razy w tygodniu 3 godziny). brzuch ladny, pracuje jeszcze nad perfekcja

problem: przez te trzy nieaktywne lata od pasa w dol jestem tlustym chudzielcem. chce zrzucic tluszczyk z ud i posladkow, cellulit niby nie ma ale jakies waleczki sie tworza z tylu ud juz. chcialabym wyrzezbic mocniej nogi, lydki zeby pozostaly szczuple, uda, byle bez tluszczu, moga byc bardziej rozbudowane. najwazniejszy tylek, ktory sie beznadziejnie splaszczyl (ciekawa sprawa, prawa strona wyraznie bardziej brzydka i tlusciejsza???!? ) potrzebuje tam rozruszania miesni, zeby mogly znow wyjsc na wolnosc i przyczynic do ujedrnienia tyleczka no i spalenia tluszczu.

dieta: moj partner obecny stosuje "zone" od dwoch lat, jest zadowolony. ja niby z nim troche ale sprowadza sie to do tego ze ograniczam weglowodany, nie jem slodyczy, za to sporo drobiu, mleka, wolowiny, ryb, jesli ww to ryz, makaron bez chleba. warzywa i owoce staram sie ale chyba za malo. tluszcz roslinny. jesli potrzeba opisze dokladnie jak dzien wyglada.

cwiczenia: codziennie (poza weekendami)fitness training godzine, mysle ze to typowy low impact aerobic, codziennie poza czwartkiem, wtedy thai bo, super, wyciska ze mnie wszystko i podobno jest najlepszy na skosne brzucha, posladki i uda.

co moge zrobic zeby operacja sie udala, poki co widze ze mi piersi urosly przez wzmocnienie klatki, z kobiecych atrybutow do udoskonalenia zostal mi chyba najtrudniejszy rejon ) prosze o rade, pozdrawiam - pazzarella
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
wypełnij profil i rozpisz dokładnie swoją dietę

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6025
jesli chcesz zeby byl szczuplejszy to polecam:
1.pływanie
2.kopanie powietrza - swoja droga gdzies slyszalem ze jak czlowiek wykona 100 kopniec dziennie TO NIE MA BATA zeby miual kontuzje nogi!
3.stajesz 30 cm od krzesła opuszczasz klate na krzesło ( dziwne mowic do kobiety o klacie nie :)? )trzynajac je rekami i unosisz noe do tylu ile sie da i czekasz 10 sek - to cwiczenie jest rewelacyjne,czasem pozwala urosnac w gore!
4.stretching moze cos dac
5.bieganie z przeplatanka
4.

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hmmm gdzie mam w koncu odpowiadac ?
nie lubie jak ktos zaklada 2 takie same posty .... no trudno - niech inni sie Toba zajma
pozdrawiam i zycze powodzenia

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
co do pływanie sie bym zastanowił bo jak łatwo zauważyć pływacy są nieźle zbudowani ale nigdy wyrzeźbieni, bo zimna woda powoduje odkładanie sie tłuszczyku

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555


co widać na załączonym obrazku

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
lol

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry kanarku, ale oczekuje szybkich efektow, duzo odpowiedzi i natychmiastowego sukcesu!!!!!!) pewnie jestem naiwna ale za to jak zmotywowana!!dobrze miec w sporcie jakis cel.

mysle ze cwiczenia mam odpowiednie tylko chodzi raczej o ustalenie intensywnosci i czasu trwania i o diete zeby to wszystko postepowalo szybciej . moze godzina fitnessu dziennie to za malo? moze powinnam raczej np. dwie godziny co dwa dni??albo jedna dziennie plus bieganie? czy silownia spala tluszcz? bo jeszcze na silownie nie trafilam

dlaczego niektore dziewczeta sa tak pieknie wyrzezbione, regularnie trenuja a prawie 90% ma te walki na udach z tylu????czy to moze hormony, antykoncepcja? jedzenie? geny?

caluje pazzi, nrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Program na pośladki:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=71442&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness

no i linki z
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1000&topic_id=102953
ze szczególnym uwzględnieniem p.3, bo wygląda to na efekt pigułki.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Arni - to nadmiar kalorii powoduje odkladanie sie tluszczyku

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ale jeszcze jest kwestia gdzie - u pływaków jest to tłuszcz podskórny, który b. ciężko potem spalić nawet przy ujemnym bilansie.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

nie da się zgubić brzuszka :-(

WHEY premium