SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

omnadren-hcg-symex-trójglicerydy-estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 724 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39403
Dzień dobry

Panowie, zaraz powiecie, że ja jak zwykle wydziwiam, ale nie ważne, dzięki takim ludziom, którzy drążą, szukają świat idzie z postępem

Zatem moje pytanie jest o to, jakie są powiązania omnadren-hcg-symex-trójglicerydy-estradiol
gdyż zauważam na wynikach znaczne różnice i zależność między np E2 oraz trójglicerydami
mianowicie
jak zbiję E2 symexem to wyskakują znacząco wyżej 3glicerydy, jak oleję E2 i puszczę go wyżej to 3glicerydy nie szybuja wysoko - czy to naturalne ?
i dlaczego tak jest czy to sam symex wpływa na 3glicerydy czy pośrednio zbite E2 wyłazi w 3glicerydach ?
potwierdzone kilkakrotnie badaniami ...

omnadren 400 tyg, hcg mało i często symex ciut więcej jak 1/4 tabl na 3 dni

i następnie co na to wszystko powie trzustka, dlaczego o to pytam....
bo wydaje mi się że pomimo dobrych wyników lipaza amylaza, trzustka od czegoś dostaje po dupie, bo czasami w lewym boku w jej okolicy jest wyrażny długotrwały/kilkudniowy dyskomfort .

odpowiedzi na te rozterki szukałem kilka dni - po tych poszukiwaniach stałem się tylko głupszy

Zmieniony przez - miausz w dniu 2018-08-26 14:06:22

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4234 Napisanych postów 69099 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 574495
Symex miesza w lipidowych wiec lepiej nie przesadzać z dawkowaniem .
W lewym boku odczuwasz dyskomfort w jelitach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 724 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39403
Myślę, że niepotrzebnie robiłem takzwany mostek, ponieważ po tym mostku wszystko się pokiełbasiło, bardzo i drążę znów i szukam dlatego .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1227 Napisanych postów 33021 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242902
HDL - LDL jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobry ciut za nisko zły ciut za wysoko, ale z tym walczę od bardzo, bardzo dawna i wydaje się to u mnie cholernie trudne do ruszenia, zwłaszcza ten dobry w górę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 1224 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78634
miausz
dobry ciut za nisko zły ciut za wysoko, ale z tym walczę od bardzo, bardzo dawna i wydaje się to u mnie cholernie trudne do ruszenia, zwłaszcza ten dobry w górę .

Chyba chodzilo o proporcje, wiec najlepiej podaj wyniki HDL. LDL i TG.

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
powinno być w załączniku

Zmieniony przez - miausz w dniu 2018-08-26 14:34:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4234 Napisanych postów 69099 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 574495
Wg mnie odzywianie leży - trójglicerydy to głównie z tego wywindowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15781 Napisanych postów 238054 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1185339
flex1976
Wg mnie odzywianie leży - trójglicerydy to głównie z tego wywindowane

pewnie w większości jw.
u mnie nastąpiła dodatkowa poprawa przy zmianie exe na letro i zbiciu e2 do widełek , lub to po prostu przypadek
wcześniej leciało exe i trzymałem e2 10-20 oczek nad widełkami

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze, Panowie, nie jem na pewno idealnie, ale na pewno też to nie leży jak to piszecie .
lodzianin a ten letro, to jak z dawkowaniem względem symexu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15781 Napisanych postów 238054 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1185339
Letro jest mega mocniejsze ja przy 1.5 gr testa i 1 Taba letro tyg mam E2 w widełkach

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko