SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka przed wakacjami?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie czy jest sens brać omke przed wakacjami? Chodzi mi o to czy po cyklu kiedy zejdzie opuchlizna "coś" zostanie czy nie (po cyklu oczywiście clomid i proviron).Czy jest regułom, że po cyklu z omką napompujesz się jak balon a potem wszystko spada? Moje drugie pytanie dotyczy testosteronu propionatu- czy można łączyć go z omką i ile ewentualnie taki cykl mógłby trwać? Z góry dziękuje za odp., sogi czekają.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1155
Ja osobiście brałem 3 razy omnadren i za każdym razem byłem zadowolony z niego.
I raz przybyło mi 12kg
II raz ok. 8
III raz ok.6
i zawsze mi zostaje minimum 4-5kg i dlatego jest to dobry tani koks i moze byc na lato.
Na drugie pytania odpowiem tak:
nie łączył bym omki z propinicum gdyż sama omka ma go w 30mg i nie ma sensu go brać, lepiej wziąść do omki metanabol nie więcej niż 100tab.


arnoldd

arnoldd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki arnoldd- masz soga. Mam jeszcze pare pytań:
1.Nie lepiej zastąpić omke sustanonem?
2.Z czym dobrze wziąść sust. żeby rozpisać cykl na max. 6 tyd.(prócz mety, nie chce jej brać)?
3.Czy mógłby być taki cykl:1,2 tydz.2amp.,3 tydz.3amp.,4,5,6 tydz.2amp.(mowa o sustanonie), do tego clomid i proviron (dodam, że rok temu przed wakacjami wziełem 5 sust.)
4.Czy primabolan depot jest bardziej na mase czy na rzeżbe?
Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Lepiej Sustanon, odrobine bedziesz twardzy niz po omie. Najlepiej z metka oczywiscie, moze potem wino...Cyklu nie ciagnij dluzej niz 6 tygodni z Twoim dawkowaniem, clomid wez koniecznie.
Primobolan - nie kupisz oryginalu wiec nie ma o czym rozmawiac.




Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1155
Oczywiście ze lepszy bedzie sustanon niż omka choć skład ma identyczny jak omka!
Ja osobiście wolabym brać sam sustanon ale w większej ilości np 15amp. (jezeli nie hcesz go połoczyc go z metką).
I tydzień 1amp
II tydzień 2amp
III tydz. 2amp
IV tydz. 3amp
V tydz. 3mp
VI Tydz> 2amp
VII tydz. 2amp
VII tydz. 1amp

arnoldd

arnoldd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Arnoldd skoro identyczny skład to czemu lepiej sustanon(czyżpy łądniejsza nazwa?).I czemu taki dziwny cykl?W 4 tygodniu już chcesz mocno się "blokować"?


Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6172
Chciał bym wniesc tylko mała poprawke susta nie ma identycznego składu jak omka.To tylko tak na marginesie.

<<<<Walka Trwa>>>>
Walcz walcz walcz wznos się na szczyty ze swymi przekonaniami tylko Twoimi prawami, zasadami.Wyznaczaj sobie cele coraz to większe nawet większe niz to teraźniejsze głupawe innych ludzi o Tobie wyobrazenie.Więc Walcz walcz i nie poddawaj sie ta rządza walki w Tobie trwa..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1155
Maniac według ciebie 3 sustanony to duzo ja osobiscie bralem w pierwszym tygdniu 6 omnadrenów i się nieblokowałem, a mój znajomy brał w szczycie w trzecim tygodniu 9omek.
A jezli chodzi o skład to się chyba zgodzisz ze jest prawie podkreslam prawie identyczny. Ale wszystko go wolą zamiast polskiej omki moze dlatego ze jest produkowany nie w naszym kraju i technologia wytwarzania go jest lepsza?
pozdrawiam

arnoldd

arnoldd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
"...a mój znajomy brał w szczycie w trzecim tygodniu 9omek."
Tylko pogratulowac znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
"...ja osobiscie bralem w pierwszym tygdniu 6 omnadrenów"
Tobie tez gratuluje rozumu.
A ile brales w drugim i trzecim tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki chłopaki- macie po sogu! Więc może być taki cykl jak rozpisał mi arnold czy nie (z tym,że wolałbym żeby był krótszy o tydzień)? Mam jeszcze jedno pytanko- czy te dawki będą odpowiednie ponieważ 3 m-ce temu skończyłem cykl 16 test. prolong. i 150 mety(dlatego nie chce jej teraz brać), poszło mi po nim 2,5cm w łapie, z czego 0,5 spadło.
A gdyby do sust. dołączyć silabolin- co byście powiedzieli, czy jest to kox na mase czy raczej na rzezbe? A może lepiej test. propionat? Dodam, że po tym cyklu robie sobie ok. roczną przerwę, czekam na odp.
Pozdramiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile masy po dece dla typa?

Następny temat

L-KARNITYNA,HMB,BIALKO,WINSTROL,SUPERANABOLON

WHEY premium