SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka, metka i ?? wins??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1136
ma pytanko,
wpadlo mi w rece 5 ampow omki i 100 tabsow metk no i 30 tabsow nolvy, czytajac temat "tanie efektywne cykle", doszedlem do wniosku ze sie chyba skusze na miesieczny cyklik ;) zastanawiam sie czy dolozyc (i czy jest sens ) do tego 5 ampow winsa. to jets moj 3 cyklon . pierwszy 70 metki, drugi cyklon 8 tyg X 300 mg prolo. prosze o kometarze i jakies rady...
aha dwa razy w tygodniu jestem na treningu 1,5 h brazylijskiego (chyba bede musial odpusicic?co? moze byc dwa razy w tyg 45 min?, dosyc duzego wysilku aerobowego-sparingi...
na solonke sylimarol starczy czy dolozyc hepati?no i jescze kwestia serduszka? biovital czy doradzicie cos innego?i jescze :) jakie mineraly zwiekszyc..cykn na pewno; co jescze oprocz witamin?tran? prosze o rady

z gory dziekuje
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Piszesz tak jak by ci laska wpadla w rece i zastanawialbys sie czy ja wyruchac ale nie wiesz jak hahaha sterydy nie sa dla takich jak ty nic nie wnosza a moga zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1136
wpadlo czytaj...zamowilem...zwal jak zwal.bobol: a dla kogo sa sterydy? pewnie dla rycerzy jedi. potrzebuje podbic wage do zawodow i tyle...zadalem pytanie i mialem nadzieje ze ktos mi kokstruktywnie odpowie. tyle ;) nie jestem osoba ktora sie wczoraj zapisala na silownie i uslyszala o magicznej metce. jakas tam wiedze mam, troche artykulow na tym forum przeczyczalem, troszke wiedzy liznalem.caly sek w tym czy jest sens dodawac do omy i metki(w krotkim cyklu) winsa i jak to zrobic dobrze ;) jezlei wiesz to moglbys powiedziec jezeli nie wiesz, to takie komentarze nie sa potrzebne. mam 7 letni staz treningowy wiec az takim laikiem nie jestem, a to ze pytam to chyba lepeij o mnie swiadczy niez gdybym mial robic jakies w*****e cykle z ksiezyca sciagniete.tego winsa chce dorzucic, zeby mnie troche pocielo, bo mam gdzies kolo 1- 1,5 kg tluszczu na brzuchu a lato za pasem .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
Jak chcesz się powcinać to zarzuć lepiej winsa i propa, bo 5 ampów wina nic ci nie da. Ogólnie stck meta + oma jest typowo masowy. Z treningów nie rezygnuj, wcinaj troche cynku, tran, witaminki, trzymaj diete, jakieś antyaromatyzery by sie przydały w trakcie i powinno być gut. Osłonki to sylimarol, po cyklu hepatil.

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1136
t-shark : wielkie dzieki..sog...takie odpowiedzi lubie )
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
stary stawiasz sobie sprzeczne cele przy srodkach typu oma, meta.. nabyc masy przed zawodami i pociac sie na lato ?
jedyna opcja dla ciebie to: wy***ac meta i omke
wbic prop/superke z winkiem co da sile, agresje, wytrzymalosc , wzrost wagi i duza szanse na pociecie sie.. raczej polecam propenicum z winkiem ogolnie.
Pociac sie musisz dieta i treningiem sterydy w sobie same nic nie tna ani nie pala tluszczu, a ja napewno nie zaden z wymienionych.
mete mozesz wziasc 5g rano na apetyt do powyzszych cykli.
branie mety i omy przez zawodami to proszenie sie o klopoty.. wzrosnie ci waga, woda, spadnie wydolnosc, sprawnosc sciegien a i z sila moze byc roznie w stosunku do nowej masy.

Pomysl czego naprawde chcesz i ukierunkuj pytanie sensownie.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"sterydy w sobie same nic nie tna ani nie pala tluszczu" uzytkownik darkx proszony jest o dowiedzenie sie co daje androgennosc danego srodka... dziekuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
"mete mozesz wziasc 5g rano na apetyt do powyzszych cykli.
no to niezla dawka na apetyt

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Kazam pindolu chodzi mi o to ze musi byc odpowiedni trening i dieta, od samego wbicia nic sie nie potnie + jak sie chce zrobic mase na omie i mecie to qrde jak sie chcesz ciac? dodajac wino? nie wyczules intencji mej wypowiedzi, ale wybaczam ci bo wiem ze z oddania chciales mi posluge oddac

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no jak bys dodal 100mg trenu ed to bys sie pocial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
swinek no mg qrde mg nie g , literk M sie nie wbil z klawy, az dziw ze kazam nie wyweszyl.

Kaziu no i co jeszcze by mu wraz z tym pocieciem odpadlo?

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Undestor good shit?

Następny temat

czy bral ktos BROMOKRYPTYNE?

Wiecej