SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oliwa z oliwek // czym zastąpić??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
a no inne, powinienem się bardziej skupić na temacie. przepraszam

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
dzięki za rady, też lubie lniany , a czy ostrowia z oliwą nada sie na posiłek przed snem?? bo twaróg mi sie troche nudzi już

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zamieniaj da radę ostatecznie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
PAckman to kupuj wieśniaka
Ps. ORzechy Laskowe są też dobrym uzupelnieniem JNKT
wiadomo , że oliwa lepsza , ale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodawaj do twarogu rzodkiewek, szczypioru to sie nudził nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
szczypior, rzodkiewki, pomidor, albo mleko i cukru troszke a czasem na łyche i zapijanie wodą znam to ;D ale co tam, nie ma że boli

ps: co to jest wieśniak

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
wieśniak to chyba mówią na serek wiejski xD

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Packman90 jesteś ze Szczytna?(pisałeś o WSPOL'u kiedyś) Jak tak - w Kauflandzie masz sporo oliw, więcej w Markecie na przeciwko Szkoły policyjnej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
nie jestem ze szczytna miałem do wspolu iść, ale zrezygnowałem i na UW-u ide ale jak bede w Szczytnie kiedy, i bede potrzebował oliwy na gwałt to sie może przydać

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
a z tym wieśniakiem to nie wiedzialem chociaż kilka dziennie wpieprzam :D i taka moja rada dla amatorów "wieśniaków" zawsze wybierajcie w supermarketach te z samego dołu albo z tyłu, są najświeższe raz tak grzebałem, a baba z kauflandu do mnie: czego pan tam szuka??

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

2 pytania

WHEY premium