SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp whey protein complex + BCAA ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
mam pytanie, czy poczas suplementacji białkiem olimpa zawierającym BCAA (w składzie prawie takie same dawki jak w Xplode Powder) stosować dodatkowo BCAA ? stosuje białko dwa razy dziennie, masa 70 kg, trening na razie początkujuący. Skład BCAA w tym białku jest podobny do składu Xplode Powder (mam je akurat u siebie, kupiłem na samym początku) i raczej myśle aby je na razie odpuścić nie chce brać czegoś za dużo/na próżno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jank30
Na temat BCAA chodzą różne opinie. Ja celowałbym w białko.


Wiele zależy od tego w jakim celu stosujemy dany suplement i co od niego oczekujemy. To, że BCAA nieszczególnie wpłynie na hipertrofię mięśni wiadomo nie od dziś. Trzy aminokwasy nie spowodują wzrostu mięśnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bcaa masz prawie wszędzie gdzie białko, bcaa jest w wolnej formie i nie podlega trawieniu przez organizm to z białka aby aminokwasy były w krwioobiegu najpierw musi zostać strawiojne i rozbite na aminokwasy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 275 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4982
czyli brać bialko i odpuścić dodatkowo xplode powder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak brakuje Ci białka w diecie to je mozesz włączyć do swego odżywiania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Anubis bardziej chcial napisac zebys nie rozpatrywał białka jako produkt typu 2in1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
2 x dzinnie proch? Ile tego gramowo wychodzi bo coś mi się wydaje że odżywanie leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Odżywka białkowa służy do uzupełniania białka w diecie a aminokwasy rozgałęzione stosuje się w celu poprawy regeneracji i ochrony mięśni okołotreningowo. To tak jakbyś zapytał: "Czy jeżeli średnia ilość wody w produktach spożywczych wynosi 40% a ja jem dużo, więc automatycznie dostarczam sporo wody, to czy muszę pić dodatkowo wodę w postaci płynu?".
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Na temat BCAA chodzą różne opinie. Ja celowałbym w białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na temat każdego suplementu można znaleźć różne opinie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Jeżeli chcesz brać BCAA to tylko przed lub w czasie treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA najlepiej się sprawdzi IMO na IFie jak trenujesz na czczo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej z kapsaicyną - wcieranie

Następny temat

Suple od Roberta Burneiki

WHEY premium