SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp whey protein 100% problem ;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Witam a wiec tak wczoraj zakupilem to bialeczko no i wypilem z woda po jakims czasie mi zaczelo burczec w brzuchu itd. Dzis wypilem to bialeczko z mlekiem i to samo ;/ niewiem co jest czy organizm ma sie przyzwyczaic czy co??;/ chcialbym dodac ze opakowanie bylo szczelne i data waznosci jest na 2011 rok wiec pod tym wzgledem powinno byc ok..

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
mam ja nie moge powiedziec ze idealna ale staram sie ja trzymac i pije bialko zeby ja jeszcze uzupeniac bo ma brakiale pytam sie wlasnie jakbym nie bral tego bialka w dni ktore nie cwicze (czyli wtedy bym dostarczal mniej bialka wciagu dnia niz powinienem) bedzie to mialo negatywny wplyw na rozwoj miesni? ps diete dobra mam wmiare od 2 tyg wczesniej cwiczylem bez odpowiedniej diety wiec prosze wybaczyc ma niewiedze ;)

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
ojej.. nie peniaj, czasami jest tak na poczatku typu gazy etc pozniej sie przyzwyczai zoladek i bedzie git, burczenie to nic, gorzej jakby Cie gnalo do kibla za kazdym razem

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
no wlasnie wczoraj mnie gnalo cos po 2 godzinach od wypicia bialka ale tylko raz xd ale dzis tylko mi burczy w brzuchu i mam nadzieje ze sie na tym skonczy ^^

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Kazdy inaczej reaguje na takie rzeczy,,,kazdy organizm ma inna tolerancje dla takiej czy innej "chemii", zreszta jak i na produkty zywieniowe, niektore warzywa,owoce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
no ale to jest poprostu bialko jakos pije mleko jem tunczyka co zawiera duzo bialka i nie mialem takich problemow :( ale jak myslicie ze to sie z czasem unormuje?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
tunczyk - jedzenie, odzywka - chemia.. wg mnie unormuje sie... tez tak mialem xD


Zmieniony przez - dyda77 w dniu 2009-05-05 20:45:09

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dziex ;) dyda po jakim czasie Ci sie mniej wiecej unormowalo?? ;> sogi leca

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Przyznam Ci ze ja pije bialko stale od prawie roku, i czasami tez cos sie dzieje,,,np, dzis mnie mocno wzdelo po bialeczku:( i tak czasami juz mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
eh juz nie pamietam to bylo daaawno.. ale po 3-4 dniach juz bylo ok chyba, no nie wiem

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mam teraz bóle brzucha po Elite Whey, po Ostrowi nie miałem nic. Ale jak zmieszam Elite z Ostrowią pół na pól to i smak jest ok i nic mi się nie dzieje.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Dasz radę, ja po gainerze odwiedzałem ubikacje częściej przez jakieś2 tyg. ale juz jest ok

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatynina

Następny temat

gainer 30gr bialka

WHEY premium