SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp masakra

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Veiron - bede wklejal jesli pozwolisz przy kazdej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Czy ktoś mi odpowie co daje większe przyrosty Nitrobolon 2, Nitrobolon Energizer czy masakra? A które z nich daje więcej siły?

pozdrawiam i czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy czy chodzi Ci o efekty dorazne, czy koncowe. koncowe beda podobne w kwestii sily, w kwestii przyrostow - to zalezec beda one glownie od diety. jesli chodzi o dorazna poprawe parametrow silowych to nitro energized i massacra beda lepszym rozwiazaniem niz wykle noII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Co Twoim zdaniem jest godne zwrócenia uwagi ? Czy recenzje o Nitro Energized są prawdziwe - np że mięśnie puchną jak po omce i czy to co spuchnie na treningu nie spada zaraz na drugi dzień ? czy efekty są stałe nawet po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jak cos puchnie jak po omce to nie ma mozliwości aby i tak samo radykalnie sie nie ulotniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
jako omka podałem przykład... chodziło mi ogólnie sterydy anaboliczne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja wiem, jednakże odnioslem sie obrazowo- mysle, więc -co wyraziłem powyżej- że im wiecej cie napompuje tym wieksze prawdopodobieństwo utraty tego...
ja np. AAKG czy cytruline biore raczej w mniejszych dawkach a częsciej, także w nietren.
licząc bardziej na jej inne dzialanie, pompujace czy pobudzające uznając jako drugorzędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 164
witam wszystkich.mam pytanie ile kosztuje w anglii kreatyna masakra??pozdro

rafi25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
Czy moge massacre brac w wieku 16 lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej bym odradzał.

i jesli wogole na suple nie jest za wcześnie to ew. pojedynczą formę; mono, ew. prosty stak- jak cell pump, green magnitude
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz przy stosowaniu xpanda?

Następny temat

HI TEC CREATESTON czy XP+HP

WHEY premium