SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okropny ból przedramionn

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Witam... ostatnie czasy przy cwiczeniu bicepsów...i nie tylko podczas puszczania sztangi czy chantli stradznie bola mnie przedramiona czym to jest spowodowane??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
ok dzieki jeszce raz i pozdrawiam

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ to jest ten atlas gdzie jest rozciaganie?? jesli tak to nie chce mi ta stronka działać...

Zmieniony przez - smichal89 w dniu 2011-03-30 14:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie ich przeciążeniem . Zredukuj na jakiś czas obciążenia i skup się na technice . Rozciągaj przedramiona po treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
no ale brałem 32.5 kg w 4 seriach uganiania ze sztangą stojąc i miałem jeszcze troche ,,zapasu siły", tzn stałem prosto bez żadnego kiwania sie i zarzucania ciężaru, no ale jak tak piszesz to zmniejsze obciazenie. Rozciagac po treningu czyli np wyprostowana reka i ciagnac palce do siebie jak najbardziej moze byc?? (nie wiem jak to inaczej napisac:P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedramiona ćwiczysz też ? Rozciąganie masz w atlasie ćwiczeń .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
nie tylko biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe że za bardzo angażujesz przedramiona w ćwiczeniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
ok popracuje nad tym... bo w sumie robie na biceps tylko uginanie sztangi stojąc i uginanie sztangielek ruchem młotkowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
poćwicz też przedramiona, bo jak ich nie ćwiczysz to możliwe ze są słabe i szybciej się męczą, dlatego masz zapas siły w bicepsach ale już nie możesz sztangi w dłoniach utrzymać.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
nie czytasz tego co pisze... mam siłe zeby utrzymac sztange tylko przy jej puszczaniu odczuwam ból...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Czytam, to ze nie możesz utrzymać w dłoni napisałem w sensie przenośni (niektórym z powodu słabych przedramion wypada sztanga z dłoni w cięższych ćwiczeniach np. MC, wiosłowanie itd) a to ze Cię bolą przedramiona przy puszczaniu sztangi też świadczy o tym ze się męczą podczas ćwiczenia.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej to podchodzi po zapalanie ścięgien przedramion , miałem to samo . Za duże napięcie w nich jest i ćwiczenie przedramion by tylko to pogorszyło a ból jest nieznośny .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczeka

Następny temat

coś dziwnego;/

WHEY premium