SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okropny, nieprzyjemny bół łydek i piszczeli

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam od jakiegos tygodnia zacząłem trening na skakance, od wczoraj towarzyszy mi bardzo duzy ból w okolicach piszczeli i łydek. Nasila się on przy m.in podskokach, mięsnie w tamtym okolicach czuje bardzo słabe, nie wiem czym to jest spowodowane, czy tym że zbyt sztywnio stawiałem nogi, chociaz jestem początkujacym i zanim dojde do płynności troche czasu zapewne minie, czy moze tym ze są to zakwasy w jakims stopniu, smaruje maściami fastum i arthostop (rozgrzewająca) ale narazie nic nie ustepuje. Poradzicie coś na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
A rozgrzewka była ćwiczenia rozciągające widać nie i teraz cierpisz i nie ma sie co dziwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No przyznam, że rozgrzewki nie było hehe, i ból już trwa dosyć długo, nawet zostałem w pewnym stopniu zdyskwalifikowany w treningach mma z ćwiczeń na nogi. Smaruje , do tego teraz dokupilem witaminki z olimpu Chela. Więc mam nadzieje że w miare się powinno poprawić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze wzrostem

Następny temat

sine dlonie,stopy i policzki

WHEY premium