SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okropne zakwasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
Witam. W poniedzialek wznowiłem treningi na siłowni po półrocznej przerwie i po dość lekkim treningu na klatke i biceps mam okropne zakwasy, praktycznie nie mogę zginać rąk, każda prosta czynność jest dla mnie wielkim wysiłkiem. Wczoraj zorbilem z tego powodu dzien przerwy, myslalem ze dzisiaj bedzie lepiej jednak obudzilem sie znów z wielkim bólem w rękach oraz kaltce, ból ten sprawia mi nawet problem podczas snu. Chciałem zapytać, czy mimo tego bólu iść normalnie na trening, porozciągać miesnie i spróbowac ćwiczyc ? Po treningu zrobilem błąd, poniewaz nie porozciągałem mięsni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Odpuść trening . Przesadziłeś po półrocznej przerwie lekki trening może być wyzwaniem

Daj się zregenerować organizmowi do końca i wróć na siłkę ale z mniejszą intensywnością

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
ok, dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9153
Przestań sie mazać, chłopaki nie płaczą. Zakwsy to gwarancja dobre treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
aha oczywiście

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
najpierw roztrenuj organizm :) Niestety forma spada szybciej niż wzrasta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1036
No niestety.. ale wszystko przyjdzie z czasem ;) Do kolegi wyżej- to nie są zwykłe zakwasy, które występują po treningach, takie mi nie przeszkadzały. Ja nie mogę nawet zgiąć rąk, widocznie po półrocznej przerwie nawet jak dla mnie lekki trening był za ciężki dla organizmu ;) Dziś odpuściłem trening, mam nadzieje że szybko wrócę do normalnej dyspozycji. Pozdrawiam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po przerwie+pytanie

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium