SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okres dojrzewania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 10082 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66154
jak nie uprawiasz wyczonowo sportu i nie szykujesz sie do olimpiady w londynie to odpusc sobie zrob dobra diete jakies kreatynki itd. i tez bedzie szlo na towar przyjdzie czas:)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
przejdz sie do szpitala na wydzial chirurgi zwykle jest tam pare gosci co czekaja na przeszczep watroby czy powiekszonego miesnia serca i inne, opowiedza ci jak najlatwiej tam wyladowac

albo zapytaj sie naszego forumowego eksperta --EK-- ja walic dlugie cykle, ktore ci pomoga tam trafic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 542
Nie uprawiam wyczynowo sportu tylko siłka 4 razy w tyg,Jak na razie wspomagałem się zwykłymi suplementami.Teraz chce coś mocniejszego,tylko oszczędźcie takich wypowiedzi jak wyżej ponieważ to jest moje życie .Ja tylko pytam i oczekuje odpowiedzi

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
no wlasnie masz jeszcze przed soba dluga lekture i sie wstrzymaj na razie, nie szkodzi tu podyskutowac tylko, ja lektura o sterydach sie zajmowalem bardzo dlugo zanim na pierszy cykl zdecydowalem sie dopiero jak mialem dobrze po 30tce, masz bardzo duzo naturalnego potencjalu wrzucic najmniej z 10-20 kg spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191
ale przez rok, dwa , trzy lata :D On chce szybciej przez cykl wrzuci 10-15kg hehe, zresztą nie śmieje się z niego sam tak robię 17-nastka na karku a zaczynam cykl 20omy i deci xd Takie są realia jak w tej piosence " ten ma mięśnie kto ma pieniądze" hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
Sam zaczynałem tescia z meta w tym wieku, także wiadomo... Niby doping od 18, ale i tak to nie jest żadna bariera dla tego kto chce wypróbować silniejsze środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 542
agrafka12,też dużo czytałem o tym,może nie tak dużo jak ty ale zaczeło się niewinnie od wypracowania na biologię na temat testosteronu.Już wtedy interesowałem się kulturystyką.Dużo osób w moim wieku zaczeło.Ja też zacznę tylko że teraz tu tkwi wasza rola czy mi pomożecie?Tak jak wspomniałem wyżej chodzi mi o coś na pierwszy cykl,zależy mi na masie może nie gigantycznej ale dobrej

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191
oma + deca efekt gwarantowany masa+siła :) tez bym prosił o rozpiskę jak by ktoś mógł ułożyć na początek 10 omy i deci podczas cyklu do kupie że ogólnie wyjdzie 20 omy/deci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 542
damiankk próbowałeś?jak tak to jakie firmy i ile ci wyszedł cykl i jakie dawkowanie na pierwszy cykl?
1

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
dr.hardcor - popelniasz blad to ze inni w twoim wieku robia to nie znaczy ze ty tez.

walnij sobie na poczatek cykl na krotkich esterach (test prolongatum ) krotki ester ozancza ze szybko dziala i szybko jest wydalany dlatego trzeba czesto kluc
(naucz sie kluc abys sobie w zyle nie wpakowal soku)

1-6 tydz test p 400 mg / tydz, rozloz dawke tak aby walnac co drugi dzien
1-4 tydz metka 20 mg / dziennie

odblok po tym krotki z dwa tygodnie ci starczy
nolve + clomid

pierwszy tydzien po 50 mg clomidu, 20 mg nolva, drugi po 25mg clomid, 10 mg nolva

i zapomnij na dwa lata o koksach

o dece co koles wyzej pisze zapomnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy potrzebny byl odblok???

Następny temat

PREGNYL CO WPISAC NA RECEPCIE??

WHEY premium