SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okragle plecy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
mam lekkie skzrzywienie kregoslupa. Co za tym okragle plecy.Proces wzrotu juz sie zakonczyl.
Zawsze w moim treningu opuszczam trenowanie plecow.Nacisk klade glownie na klatke i miesnie ramion, barkow.

Czy jesli bym zaczal cwiczyc plecy to czy masa miesniowa pojawiajaca sie na plecach zakryla by troche te moje skrzywienia.. chodzi mi o to czy dzieki masie gornych czesci plecow moje skrzywienie optycznie zmiejszylo by sie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jesli nie masz przeciwwskazan lekarza to warto cwiczyc plecy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Pierwsza kwestia to lekarz sportowy. Bo jak pójdziesz do zwykłego lekarza to Ci chu...a doradzi.

Natomiast jak Twoje skrzywienie kręgosłupa to nie żadne wielkie problemy, tylko zwykłe garbienie się to Tak, zdecydowanie ćwiczyć. Mięśnie Ci nie zakryją nic, tylko wyprostują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
najpier lekarz ...

potem cwiczenia .. niekoniecznie na siłowni


mozna tez tak --> https://www.sfd.pl/Okrągłe_plecy/kifoza._Zestaw_ćwiczeń.-t219889.html tylko pamietaj najpierw lekarz niech on dobierze odpwoiednie cwiczenai dopiero potem Ty mozesz cos zaproponowac bo jesli zrobisz odwrotnie ... mozez sobie zaszkodzic

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a co lekarz doradzi ? nic bo nie ma o tym pojecia

warto raz pojsc nawet do zwyklego ortopedy zeby sie przekonac jak duze jest to skrzywienie i potem do poradni rehabilitacyjnej

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a ja do dzis dnia myslałem ze ortopeda to tez lekarz ...

mówiac lekarz miałem na mysli oczwiscie odpowiedniego specjaliste w tym wypadku jak powiedziałes jest to ORTOPEDA.

ZDR.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
coraz bardziej zaczynam skrotami myslowymi pisac sorry

chodzilo mi o to ze ortopeda poza ocena jakie jest skrzywienie gowno doradzi bo sie zazwyczaj na swiecie na tym nie zna bo to nie jego dzialka

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ale zawsze moze pokierowac delikwenta dalej co ma robic .. wskazac kierunek i doradzic ... zawsze taka wizyta uwazam jest wskazana przed podjeciem cwiczen na siłowni ...


baaa tak napawde każdy kto chce zaczac w jakims stopniu uprawiac jakis sport jakikolwiek nie tylko kulturystyke ta amatorska czy ta na wyzszym poziomie powinien udac sie do lekarze sportowego i zasiegnac jego rad/zalecen i wysłuchac jego uwag co do naszego stanu zdrowia ..

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja w zasadzie tez to polecam a wlasciwie polecalem bo po sytuacjach jakie mialem z wiekszoscia lekarzy to bym im zlamanego centa nie dal ani nawet nie szedlbym do nich jakbym nie musial

kumpal raz tak wysalelm do lekarza bo zacyznam cwiczyc zeby lekarz go obejrzal, komentarz lekarza wole przemilczec

a mowie ortopeda w takiej sytuajci nic wlaciwie nie pomoze bo rehabilitant tez potrafi ocenic stopien skrzywienia kregoslupa

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No niestety lekarze to często pipki. Z życia: 1)oglądając to samo zdjęcie rentgenowskie jeden lekarz stwierdził, że mam złamanie kości, drugi, że to tylko niegroźne pęknięcie. 2) Mając skierowanie na rehabilitację stopy - lekarz zaczął mi naświetlać biodro....

Kocham lekarzy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
ja nie maiałm na razie takich akcji :P bo na szczescie nic złego mi sie nie przytrafia .. jak to mawia moja babcia - złego diabli nie chcą


tylko zebym teraz nie zapeszył heh

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unoszenie bokiem plus wyciskanie hantli ??

Następny temat

pytanie o obciazenie

WHEY premium