SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okładka MD

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Podczas wczorajszego przeglądania pułki z prasą (nie tylko branżową :) przeżyłem lekki szok po tym jak mym oczom ukazała się okładka MD.Normalnie nie rozumiem o co tu kvrwa chodzi.Czy okładka ma zachęcać do kupna czy przeciwnie,odpychać kupującego.A może na niektórych działa to na tyle "podniecająco" że nie potrafią sie oprzeć pokusie zakupu takiego czegoś.Ale co to ma wspólnego z kulturystyką i estetyką która u podstaw była jej częścią?Pozostaje mi tylko domyślać się jakimi treściami i reklamami jest wypełnione wyżej wymienione pismo i nie mam najmniejszego zamiaru konfrontować tego z rzeczywistością,nawet za darmo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
no i ok
są klamki i parapety, każdy z czymś innym się utożsamia, mi się sylwetka Rockel'a podoba, Tobie kto inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 516
co w tym dziwnego???

a kto ma byc na okladce pisma dla kulturystow?? krolik baks, a moze barbi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po okładce mozna sadzić ze to pismo nie jest kierowane dla fit pedałów tylko dla hardkorowców!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
nie wazne jest jaka okladke ma gazeta tylko co w niej jest

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ale sami przyznajcie, że ten koleś to jest przesada. Jak można kogoś takiego w ogóle promować, pomijając już nawet jego aparycję totalnego brzydala - jest nieproporcjonalny, jego mięśnie mają brzydkie kształty...

U mnie często MD leży w kiblu i pierwszy raz odwracam gazetę okładką do dołu, bo jest po prostu OBRZYDLIWA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beznadziejna okładka, bez odrobiny dobrego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
kupcie PANIA domu i bedziecie szczesliwi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktos zazwtyczaj kupuje ,,ADAM"-a lub ,,zycie na goraco" to faktycznie ta okladka bedzie szokiem. Dla mnie jak najbardziej ta okladka MD jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 299 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14201
mialem az cos o tym napisac. to nie jest hardcorowe ,tylko dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okładka jak najbardziej na miejscu,bardzo dobrze,że taka,dobrze komponuje się z jej treścią,w ogóle można odnieść wrażenie,że MD jako jedna z nielicznych,postawiło sprawę na "bez tabu",w gazecie jest dużo artykułów na temat dopingu,dużo reklam środków na PCT,nie są zakłamani i za to WIELKIE BRAWO,i nie ma się co oburzać,kulturystyka to sport,w którym doping jest dośc powszechny,dobrze,że łamią bariery społeczne,żeby oddać honor,kiedyś w MUSCLE bodajże był art. "GreG Zulak odpowiada na wasze pytania" czy coś takiego,też było na kontrowersyjne tematy... Gazeta dla hardkorowców uprawiających hardkorowy sport i nie przesadzajta,że be,reklamy animala podobają,się wszystkim,bo hardkorowa siłka,czarno białe zdjęcia,hardkorowe treningi,ale paszcze ładne i wszystko si????nie rozumiem...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukuje :)

Następny temat

Magazyn BODYSTYLE

WHEY premium