SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ojej mozna tak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
Witam robie ooglnie trening na mase jednak moje uda odbiegaja od rezta sa wieksze poprostu i hmm moge robic na uda rzezbe by troche je spalic na reszte mase?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
prowokacja??
jezeli nie to odpowiedz brzmi NIE

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rób na uda trening z duza ilościa powt. dwa razy w tygodniu.
ciezar odpowiednio mniejszy- 3-4 serie podstawowego ćw. x 25-35 powt.
potem izolowane, jedno, dwa- 2-4 serii w sumie- ilośc powt. podobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
zero prowokacji, chyba marnie to wyglada jak nogu sa wieksze od reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
większe nie musi wcale oznaczać lepsze/lepiej umieśnione/ powyżej masz wskazówki- zainteresuj sie nimi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
apokalipsa: my chyba nie mamy wplywu na to co sie pierwsze wyrzezbi. Moze ten trening co podales sprawi, ze mu nogi nie urosną, ale tez sie nie wyrzeźbią, podczas gdy reszta jest cwiczona na mase. Zresztą i tak wiekszosc zalezy od diety. Raczej nie powiesz organizmowi, ze te wieksze dawki jedzenia idą na mase góry,a mniejsze na rzeźbę nóg .
Takie jest moje zdanie. Ale w koncu to Ty jestes specem

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-02-22 18:48:15

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie wyrzeźbisz jednej częsci ciała, bo to zalezy od diety.
a nie od samego tr siłowego.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2324
Ja bym pobiegał trochę na twoim miejscu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..połącz dobrze ulozony trening z dobrą dietką a efekty przyjdą
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kolos88 -dieta tu oczywiscie determinuje stopień czy kierunek ogólny, jednakże trenując inaczej na ta czy inna grupę niekoniecznie nic to nie daje, napewno troszke jakośc mięśnia sie poprawi, nie jest to typowy plan na redukcję, ale cos w rodzaju pomocniczego- podobnie by mozna powiedzieć że HIIT nie ma sensu gdy trenuje sie na masę, czy nawet aeroby ale wiemy, że nie jest tak do końca bowiem poprawia sioe wydolnosc i jakosc mięśni/napewno leci tez troche tluszczu wobec tego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

wyjatek? hm

Wiecej