SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na mase ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
Siemanko !
Mam pytanie , chodzi mi o dobór supli na cykl masowy , jeśli chodzi o dietę tzn. ilość bialka jest w 100% ok. Wyrabiam 2g bialka na 1kg masy. Chcial bym do tego dobrać odpowiednie suple , tzn czy np jablczan + jakieś hmb/bcaa będzie ok. Czy np. Kreatyna + jakieś bialko lub crea shot , będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i rady ; ) z gory dzięki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kreatyna+ beta alanina starczy, jak chcesz to dokup jakiś stack przedtreningowy i masz zestaw

Warto by było bardziej o tą dietę bardziej zadbać, uzupełnienie dzienne białka nie jest najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
E tam. Kolega już kiedyś miał styczność z suplami?
ja proponuje dobry zestawik.
1 - mass activator sfd dobry i tani na start w sam raz.
2 - crea shot przed treningiem od activ laba
3 - mono po treningu od sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
Tak jestem po cm z treca i po mono od universala , teraz chce maksymalnie zwiększyć masę , dieta daje rade bialko jest węgle i tluszcze tak samo potrzeba mi dobrej suplementacji teraz ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
QbiX89
E tam. Kolega już kiedyś miał styczność z suplami?
ja proponuje dobry zestawik.
1 - mass activator sfd dobry i tani na start w sam raz.
2 - crea shot przed treningiem od activ laba
3 - mono po treningu od sfd.



co E tam?

po kij mu ten gainer skoro do diety się nie przykłada, co on będzie uzupełniał tym gainerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
tak jak wyżej. Chce maksymalnie zwiększyć masę to do mojej wcześniejszej rady się zastosuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
@ teraz chce maksymalnie zwiększyć masę @ niech wsuwa, na pewno mu nie zaszkodzi. Jak ma dietę do miejsca gdzie śmiesznie pachnie, to mu na pewno nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Po co wywalać kasę w błoto? jak już chcesz komuś doradzić to najpierw się zastanów czy masz do tego jakąś minimalną bazę, teoretyczną chociaż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porcja białka

Następny temat

BCAA 16 LAT SPORTY WALKI

WHEY premium