SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki czy koksy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Witam wszystkich. Chciałbym podjac dyskusje na temat dopingu i odzywek.
Codziennie na tym forum sie czyta o kolesiach którzy potrzebuja pomocy bo nie wiedza czy wziąsc mete z tesciem czy hgh itp. Po pierwsze jakim prawem ktos kto trenuje 3-4lata moze stwierdzic ze na odzywkach nie zbuduje już nic. jak dla mnie to smieszne. Wiek ludzi którzy koksuja jest widzie coraz niższy 15-16lat. Ja osobisice uwazam ze koks to prostsza droga do wiekszej masy. Ktos kto nie ma cierpliwosci i brakuje mu siły woli , poswiecienia temu sportu siega po koksy i problem z głowy , po kilku miesiącach jest wielki jak pudzian. I taka osoba smie siebie nazywac kulturysta. Zadam podstawowe pytanie czym jest dla was kulturystyka? Dla mnie to sposób na życie na solidna muskulature, siłe i sprawnosc aż do starosci, Odzywiania sie zdrowo. Kulturystyka to pasja na całe życie.

Pewnie juz ktos sie zanudził czytajac to trudno.
Przerażajace jest to ze wiekszosc osób na tym forum zamiast odradzać młodym koksowania to jeszcze podaje im cykle gotowe. Uwazam że moderator tego forum powinien coś z tym zrobić jakoś interweniowac, żeby zmniejszyc liczbe koksujacych.
Koksy czy odzywki? jesli ktoś chce sie wyrazic na ten temat to zapraszam
Walka z młodymi koskiarzami co o tym sadzicie ? Zbyt wiele osób niezdaje sobie sprawy z tego jakie sa konsekwencje koskowania po kilku latach.
jesli uwazacie ze temat jest głupi to go wykasujcie i tyle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Domi2006 -takie podejście do sprawy jak w tytule pogarsza jeszcze diametralnie szanse koksujących bo wybierając tylko to drugie nie dosc, zeniewiele osiągnąć mogą i nie osiągają wiele to także odbija sie to na ich zdrowiu, a niejedno widziałem, ale moge powiedzieć także że dzieki moim perswazjom/a także problemom zdrowotnym juz zarysowującym się/ niektórzy zastanowili się i zrezygnowali z "tej drogi na skróty", która prowadzi przeważnie na manowce bo po jakims czasie znika i masa i siła i zapał do ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
chłopie ile ty masz lat ?

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Niezmienisz świata...
Każdy odpowiada za siebie

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
walka z młodymy koksiarzami... moim zdaniem nie jedyne co mozna zrobic to odradzac, uswiadamiac, wskazywac alternatywy, nie można na tym forum dac gwbniarzowi na tyłek i postawic do kąta. nietety, jesli ktos pyta jak koksowac, to lepiej zeby usłyszał jak to zrobic z głową niż miałby sie przekręcić po pierwszym cyklu. smarkacze są zdesperowanie i nie ma co tu z patosem mówic o prawdziwych i pseudokulturystach, bo ten podział nie ma nic do rzeczy, z jednej strony podziwiam cię że jstes taki oddany sprawie i hantlom i sztangom, ja takiej wkręty nie mam, trenuje bo lubię, mam swoje sukcesy, ale siłka nie jest u mnie na pierwszym miejscu., z drugiej pojawia sie refleksja o pseudokulturystach typu "kadra narodowa" która w moim przekonanie jest po prostu skoksowana i tyle, powiedz takiemu ze nie jest prawdziwym kulturystą bo sie szprycuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Zawodowi kulturysci to inna sprawa ci ludzie koksuja ale potrafia tez manipulować odzywkami i dietą. Do polskich kulturystów mam całkowity szacunek bo to sa ludzie którzy maja doswiadczenie wielo letnie wiedze o diecie i treningach jakiej prawdopodobnie 98% jak nie wszyscy z tego forum nie posiadaja. Wiadomo ze nie dla każdego sport ten jest na pierwszym miejscu ale to nie znaczy ze z tego powodu mozna koksować olać diete przy tym twierdząc ze każdy chce korzystac z życia chlać piwko jeśc w macdonaldzie. Trzeba uswiadamiać młodym i to ostro a nie podrzucać im przepisy jak koksowac. Lepiej jak taki koles wezmie koksy na własne ryzyko i odczuje odrazu skutki uboczne niż jak by kots mu tu wszystko zapodał w takich dawkach ze dopiero po kilku latach zauwazy jaki błąd popełnił a to juz bedzie za póżno. czyż nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
najbardziej wyindywidualizowany sport jaki istnieje to bb
kazdy odpowiada za siebie
chcesz to koksuj, chcesz rade - dostaniesz ALE ty kupisz, ty zezresz, ty poniesiesz konsekwencje, ja mam to w dupie
izi ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Ja już mam to wszystko głęboko gdzieś. Te stada d****i co kupują rolmlecz na allegro jako wpc, te małolaty co wcinają metę i omkę. Niech robią co chcą. Szkoda czasu na nich. Niech potem płaczą.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Domi2006 nikt nie doradza mlodym bez stazu zadnych cyklow poczytaj sobie doping to to zauwazysz !

https://www.sfd.pl/temat288649/
masz tu przyklad

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
MO niech małolaty koksują,ćpają i robią co chcą, w granicach prawa()
Pula genowa ludzkości będzie wartościowsza bez ich DNA

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem. . na moje tym postem chciales sie komuś podlizac ale Ci nie wyszlo. Nie chcesz nie koksuj, chcesz to koksuj i tak każdy bedzie mial w dupie Ciebie i to co robisz(może prócz mamy ). Może to co powiem jest brutalne ale w dzisiejszych czasach stawiaj na egoizm, na siebie a nie na stado ludzi idących z prądem bo łatwiej. ja se za***ałem, nie wstydze sie tego bo przynajmniej umierając będę wiedział że zrobiłem to co chciałem, to czego byłem tak bardzo ciekaw że nie wachałem zaryzykować SWOJEGO zdrowia . . . ciekawe czy posiadasz choć minimum wiedzy na ten temat ale to już inna sprawa

Dedykuje ci przysłowie "Lepiej żałować za grzechy niż za niewykorzystane okazje"

PS:

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5187
Każdy robi co mu sie podoba... a takie pisanie poczekaj pare lat itd. to raczej nic nie zmienią szkoda naszego czasu

Zawsze Moze Byc Lepiej ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zostawić mięso

Następny temat

Co Wy na to?

WHEY premium