SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
witam
szukam suplementu ktory bedzie fajnie pomagal w ksztaltowaniu miesni a przede wszystkim spalal tluszcz z tym tylko ze nie podczas treningu na silowni ale glownie podczas treningu sztuk walki, nie zalezy mi na masie racze uksztaltowaniu ciala i spaleniu tluszczu mam budowe endomorfika powieccie co polecacie?

pozdrawiasm
i dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
Jak nie miałeś przygody z spalaczmi to zacznij od TSE lub clean burexina. Jak nie będą zbyt działać to wtedy coś mocniejszego. Pamiętaj, że bez diety i tak nic nie spalisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
kiedys bralem termo speed ale dawno i srednio sie czulem po tym rozkojarzal bardzo, a to co podales warto i dziala nie jest konieczna silownia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
przy każdym treningu o wysokim wysiłku taka jak ty trenujesz będzie spalany tłuszcz, wiem bo sam chodziłem na sztuki walki 8 lat i przy dobrej diecie tłuszczyk szedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
tak tylko ze taki trening to zaledwie 2 razy w tygoniu a suplement sie bierzec o kazdego dnia i chodzi mi o to czy w dni bez treningow tez spala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 267 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9921
Tego ci nie moge powiedzieć. Dodaj po prostu siłke lub ćwiczenia areobowe 3 razy w tygodniu i powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
nie mam czasu dodac silownia jednynie co to sztuki walki a moze poleccie jakas diete skuteczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 635
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Karatosterol+ i MMAbol FC są zdecydowanie najlepsze....




stary, na spalanie tłuszczu, to najlepsza jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, a z supli termogeniki. diety są w dziale odzywanie, a relacje i opisy tremogeników w dziale Testy oraz w wyszukiwarce. enjoy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam srodków poprawiajacych tolerancje glukozy

Następny temat

Które białeczko lepsze???

WHEY premium