SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzyweczki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233
witam mam creatyne mono hi teca creatine ktp i amino max z treca
i mam takie pytanie jak ja mam je brac bo psize na keatynie ze po 6 kapsow ale dla mnie to za duzo tzn duze kapsy a na amino max az 8! a tam sa bardzo duze wiec mam problemy z ich polykaniem wiec mzoece mi ulozyc jakos tak mnij dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuj tak jak jest napisane na opakowaniu. Twój staż to 3 lata ?
I takie głupie pytania zadajesz, po prostu połknij i popij, jak nie możesz to przetnij tabsa i wcinaj z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
Skeba co ma tutaj staż do rzeczy?? kolega mógł nie stosować supli przez ten czas po co głupio doradzasz aby brał jak jest napisane na opakowaniu (producenci różne bzdury tam wypisują), ma robić "fazę nasycania" ??
kreatyne bierz w ilości 5-10 gram dziennie w porach oraz dawkach jak Ci pasuje (jeśli nie możesz przełknąć kapsa, wysyp zawartość na łyżeczkę)
o ile dobrze pamiętam to BCAA bierze się w stosunku 1gram/10 kilo masy ciała (imo aminy to strata kasy, lepiej kupic wpc)

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
stash1 - z tym zastrzeżeniem że amino max treca, to nie bcaa

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
zatem przepraszam, za nieumyślne (tym razem) wprowadzanie haosu

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2009-05-10 11:07:31

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Szyman1234 - suplementy ktore masz bierze sie po kilka kapso na porcje, jesli chcesz brac po 1 - 2 - to sobie odpusc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Chaosu
Odnośnie BCAA - Tam faz nasycenia nie ma, więc niech stosuje tak jak jest napisane.
Kreatyna - Wiadome, ze 10g na orgnizm, a jak to sobie rozplanuje to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
skeba nie poprawiaj mi ort. to nic nie da
gro firm mających w ofercie mono zamieszcza inf odnośnie stosowania z fazą nasycania, dlatego warto rozwinąć wypowiedź kierowaną do "nieuświadomionego"

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko olimpa otwarte

Następny temat

masa na gainerze

WHEY premium