SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzyskać zarys mięśni trening/dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
witam przez ostatnie miesiące się strasznie zapuściłem nie trenowałem piłem dużo gorzały jadłem co popadnie no i efektem jest to co jest
Wiek : 24
Wzrost : 183cm
Waga : 109kg
Ramie : 44cm
Klatka : 129cm
Obwod pasa : 110cm
wcześniej dużo trenowałem a jeszcze wcześniej brałem również SAA
obecnie trenuje w domu sposobami raczej niestandardowymi mam do dyspozycji hantle po 20kg drążek poręcze do pompek rowerek i własnoręcznie wykonane "gumy"

co do diety od 2maja jestem na diecie low carb nie liczę kcal tylko staram się dostarczyć organizmowi 30-40g białek tyle samo tłuszczy bez węglowodanów jadam 5posilkow dziennie narazie czuje sie dobrze spadku energii nie odczuwam głodu nie ma

trenuje co 2 dzień
1. plecy
podciąganie na drążku nachwytem 3s 6-10 pow
podciąganie na drążku zza plecy 3s 6-10pow
podciąganie wąsko podchwytem 3s 6-10pow
odwrotne pompki trzymając te niby gumy wąsko 3s 6-10pow
wiosłowanie hantlami 3s do wyczerpania

2. klatka barki
pompki na krześle szeroko 3s do wyczerpania
pompki klasyczne 3s
pompki z dłońmi skierowanymi do środka 3s
pompki na krzesłach 3s
rozpietki hantlami na (sankach);D 3s
wyciskanie hantli 3s j/w

wyciskanie hantli siedząc na krześle 4s
wznoszenie hantli do brody 3s
unoszenie hantli na boki 3s

3. biceps /triceps 1 seria =biceps/triceps
naprzemiennie uginanie ramion z hantlem / wyciskanie francuskie zza głowy hantlem 3s
uginanie ramion z hantlami mlotkowo / cos ala pompki na triceps 3s
ostatnie ćwiczenie robię na linkach na biceps podciągam linke do twarzy na triceps robię coś ala wyciąg górny 3s

do tego jeżdżę na rowerku zależnie od chęci ale 25min na czczo jest zawsze

na silownie narazie nie wrócę bo zwyczajnie sie wstydzę w porównaniu do tego jak wyglodalem kiedyś a jak teraz
jak myślicie na takim improwizowanym planie jest sens leciec czy raczej totalna nędza?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
osobiście po przerwie sugerowałbym FBW zamiast splta, który jeśli mnie wzrok nie myli jest niekompletny i nie uwzględnia w ogóle treningu dolnej połowy ciała.

Co do diety - samo jedzenie białka i tłuszczu 1:1 - to nie koniecznie najlepszy pomysł podobnie jak całkowita rezygnacja z węgli. Ale żeby się szerzej wypowiedzieć musiałbym ową dietę zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
no dzięki za wpis w domowych warunkach ciężko mi cos wymysleć na nogi szczególnie ćwicząc samemu jakbym miał z kim to zawsze zostają przysiady z nim na barkach

na siłę można dodać 4s wykroków z tymi hantlami co mam no i przysiady z hantlami na barkach ale co to jest 40kg ćwicząc na siłowni robiłem serie po 160kg

co do diety to pi razy drzwi jadam tak

1. jajecznica z 5jaj na smalcu / papryka surowa / pol szklanki otrębów pszennych
2. twaróg tłusty 200g , śmietana 18% 200ml / mala cebula
3. jakieś mięso / wątroba ok 300g smażone na smalcu / ogórek / papryka pomidor zależy co mam aktualnie w kuchni
4. konserwa ok 200g (B:25 T :30 /100g) wiem ze to średni pomysł no ale mam dużo tych puszek w domu siemię lniane pol szklanki
5. przed snem 200g twarogu i kieliszek oliwy z oliwek (z 30ml)
do tego pijam 4-6kaw dziennie na noc jadam 150mg witaminy b6 (pomaga mi zasnąć)

na siłownie planuje wrócić jak zacznę znowu normalnie wyglodac celem jest spadek ok 10cm w pasie jak na te chwile
dałbyś link do tego treningu ktory zaproponowałeś?

pozdrawiam

a i mierze sobie poziom cukru we krwi i wydaje mi sie ze narazie jest taki jaki powinien być
2.05 - 82mg
3.05 - 92mg
4.05 - 92mg / po treningu 106mg :?
5.05 - 89mg
pomiary robiłem ok 1h po śniadaniu

Zmieniony przez - Creme w dniu 2013-05-05 15:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html  dietę wrzucamy w tej formie ale i bez tego wygląda to bardzo słabo, przejrzyj inne diety w dziale. Na siłownię proponuję iść od razu, odwlekanie tego do powrotu do formy nie ma żadnego uzasadnienia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
witam wszystkich nadal trwam w diecie i treningu

urozmaiciłem jadłospis w wątrobę nerki serca wyrzuciłem całkowicie te puszkę i jej podobne produkty jadam głownie smażone posiłki na smalcu lub maśle

efekty -7cm w pasie 6.5kg na wadze mniej siłowo jest lepiej być może to zasługa spadku wagi bo ćwiczę głownie z użyciem własnego ciała

dodałem tez trening nóg (4s przysiadów z hantlami do wyczerpania , 4s wykroków do wyczerpania 4s wspięć na palcach do wyczerpania ) robię go w dniu z ramionami

ale niepokoi mnie jedno otóż bardzo szybko wstaję ok 3:30 - 4:00 rano a kładę się ok 22 -23 do tego czuję mrowienie w dłoniach i stopach do tego jestem impulsywny byle drobiazg i wyzwala się agresja czytałem ze to częste problemy przy nisko-ww jak sobie z tym radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
witam wszystkich nadal trwam w diecie i treningu

urozmaiciłem jadłospis w wątrobę nerki serca wyrzuciłem całkowicie te puszkę i jej podobne produkty jadam głownie smażone posiłki na smalcu lub maśle

efekty -7cm w pasie 6.5kg na wadze mniej siłowo jest lepiej być może to zasługa spadku wagi bo ćwiczę głownie z użyciem własnego ciała

dodałem tez trening nóg (4s przysiadów z hantlami do wyczerpania , 4s wykroków do wyczerpania 4s wspięć na palcach do wyczerpania ) robię go w dniu z ramionami

ale niepokoi mnie jedno otóż bardzo szybko wstaję ok 3:30 - 4:00 rano a kładę się ok 22 -23 do tego czuję mrowienie w dłoniach i stopach do tego jestem impulsywny byle drobiazg i wyzwala się agresja czytałem ze to częste problemy przy nisko-ww jak sobie z tym radzicie?

ale niepokoi mnie jedno otóż bardzo szybko wstaję ok 3:30 - 4:00 rano a kładę się ok 22 -23 do tego czuję mrowienie w dłoniach i stopach do tego jestem impulsywny byle drobiazg i wyzwala się agresja czytałem ze to częste problemy przy nisko-ww jak sobie z tym radzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc=Odchudzenie jak i rzeźba.

Następny temat

Problem z Fatem

WHEY premium