SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzszkodowanie za wypadek, przepuklina kręgosłupa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o pomoc! jakis czas temu brałem udział w wypadku samochodowym sprawcą był ktoś inny, sprawca miał ubezbieczony samochod w pzu, na miejscu była policja i orzekła jego wine, mój samochód ocenili na szkode całkowitą... od razu po zdarzeniu nie czułem zadnego bólu tylko na 2 dzien pobolewał mnie kręgosłup szyjny a po paru dniach cały kręgosłup praktycznie, udałem sie do szpitala zrobili mi przeswietlenie z którego wynikło: rtg kręgosłupa C i TH Ap i boczne: Wyrównanie lordozy szyjnej.wysokosc trzonow kręgow i przestrzeni międzykręgowych zachowana. Konflikt wyrostków kolczystych kręgów C4-C5. W obrebie objętych badaniem struktur kostnych nie stwierdza się uchwytnych w rtg zmian pourazowych. Dostałem jakies leki przeciw Bólowe i miałem przyjsc jak nic mi nie pomoze, za jakis czas do teg doszedł bół w prawym pośladku uniemożliwiający normalne funkcjonowanie i drętwienie i slabe czucie w prawej kostce. udałem sie do szpitala gdzie skierowano mnie do neurologa, dr skierowała mnie na badanie KT z którego wynikło: Badanie KT kręgosłupa lędżwiowego wykonano w akwizycji spiralnej i oceniano z zastosowaniem rekonstrukcji wielopłaszczyznowych i trójwymiarowych.Lordoza zachowana.Poziome ustawienie kosci krzyżowej.W przestrzeni m-trzonowej dokanałowa przepuklina krążka m-trzonowego z uciskiem worka oponowego. Pochewki korzeni nerwowych wolne. W międzydzy czasie miałem rechabilitacje i zabiegi które nic nie dają ból podczas siedzenia jest okropny ... teraz neurolog kieruje mnie do neurochirurga bo byc moze trzeba bedzie zoperowac kregosłup. jakie odszkodowanie mi sie nalezy jakiej wysokosci?? prosze o pomoc z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
To forum sportowe. Zapytaj w ubezpieczalni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Ja miałem wypadek i stwierdzono u mnie whiplash:
http://rehmedis.pl/uraz_szyjny_whiplash_smahniecie_biczem.html
Przepuklinę da się wyrehabilitować, ale u mnie określono, że miałem ją już przed wypadkiem, a sam wypadek tylko ją ujawnił.
Dobra rehabilitacja i można normalnie funkcjonować. Ja trenuje bez ograniczeń a opis badań miałem dużo gorszy od Twojego.
Trzymam kciuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena ekspertów

Następny temat

ob

WHEY premium