SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odstający lewy bic.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
witam, borykam sie z pewnym problemem a mianowicie odstajacym lewym bicem w porownaniu do prawego..
w lewym mam o 1-1,5cm mniej niz w prawym.. spowodowane to bylo kontuzja..
troche mnie to denerwuje bo jestem na cyklu i prawy fajnie wyglada a lewy jest slabiutki..
co byscie mi doradzili ? walic bica w sobote-niedziele czy cos ?
cwicze pon-sr-pt FBW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
normalnie ćwicz - z kolejnymi treningami powoli się wyrówna( moze nie co do 1mm.)

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
ale jak.. lewy bedzie szedl do przodu, a prawy nie? prawy tez bedzie szedl przeciez.. i zawsze bedzie odstawal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
nie wiem dokładnie jakie czynniki na to sie składają, ale jak zaczynałem ćwiczyć to dokładnie róznice miałem 1,2cm, a teraz mam 0,8

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dobieraj ciężar pod lewy (jeżeli odstaje także siłowo). Dodatkowo możesz zaczynać ćwiczenia wykonywane jednorącz od lewej ręki. Wybij sobie z głowy robienie więcej powtórzeń lub większym ciężarem na ten mniejszy. Uświadom sobie to, że dysproporcje ma każdy i nic na to nie poradzisz. Może nie 1-1,5 cm ale zawsze (no, prawie). Na dodatek dominująca ręka (ta którą piszesz) na ogół jest w większości przypadków grubsza (większe mięśnie) i sprawniejsza. Dawno była ta kontuzja? I ile juz ćwiczysz?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3467
hmm no kontuzje mialem jak jeszcze nie cwiczylem a cwicze od maja..
no prawde masz co do reki dominujacej, dlaczego mam sobie to wybic z glowy ? mowie o dniach nietreningowych jak sob-nd, a nie na silce skonczylem swoje i jade lewy bic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zacząć?

Następny temat

Plan do sprawdzenia

WHEY premium