SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odstający duży brzuch

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,

mam 27 lat, wazę 61 kg, mój problem to duzy odstający brzuch 87 cm,od dwóch miesięcy jestem na diecie pudełkowej 1500 kcl, ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu . Jednak mój brzuch nadal jest wielki i twardy, wizyta u endokrynologa nie pomogła, badnia w porządku. Juz nie wiem co mam robić bardzo proszę o pomoc i poradę jak pozbyć się tego brzucha.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2931
Kiedyś dużo czytałem na ten temat i jedyne co mogę Ci powiedzieć to to że przyczyn może być mnóstwo:
- uwarunkowania genetyczne
- rozejście mięśni brzucha
- zła postawa ciała
- zbyt duża ilość stresu (kortyzolu)
- za dużo soli w diecie/za mało wody
- alergie pokarmowe
- nietolerancja pokarmowa
- problemy trawienne

To są najczęstsze powody, więc może akurat któraś z powyższych przyczyn występuje u Ciebie.


Zmieniony przez - Ozi_96 w dniu 2019-12-11 17:25:16

Wytrwałość jest najważniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jakieś usg brzucha robiłaś ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
Moja znajoma mówiła kiedyś o podobnym problemie, plus o ciągłych bólach w tym miejscu,...i się okazało, że nie toleruje glutenu. Zmieniła jadłospis i pomogło.

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A może jakieś foto - bo odstający brzuch moze wynikać z dużej ilości tkanki tłuszczowej lub też np. z problemów gastrycznych. 1500 kcal to już mocna ucinka kaloryczna - może nawet za duża. Najlepiej jakbyś wypełniła ankietę naszego działu - jest w tematach podwieszonych w dziale ladies w temacie z regulaminem działu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kolega dał bardzo dobry skrót powodow . Żeby cokolwiek zgadywać ankieta jest potrzebna. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 245
.


Zmieniony przez - Garbiela w dniu 2020-01-25 21:42:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu

Następny temat

Nasze patenty na - MIĘŚNIE GRZBIETU CZ. 1

WHEY premium