SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odnosnie ckd..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
elo
mam takie pytanie,ułozyłem sobie diete cdk tak jak napisał qazar i według niej :
24*87 kg=2088 kcal * 1.4 =2923 kcal na dobe
białko podwyzszyłęm do 3 g (biore teraz propa i wino) zeby miec pewnosc ze nie bede leciec miesnie....
według tych danych jem
3*87 =261 g BB czyli 1044 kcal
wegli 30 g czyli 120 kcal
2923-(1044 + 120)=1755 kcal na tłuszcze
czyli bedzie tłuszczy 195 g TT na dobe.
co sadzicie o takim rozdziale:
posilek BB TT
1 44 50
2 44 40
3 44 40
4 44 35
5 44 30
6 44 0
i teraz mam takie pytanie co mniej wiecej jesc,wiem ze nic przetworzonego,ale np rzeczy które zawieraja tłuszcz smietatana ,ser zółty,kiełbasy omijac czy mozna jesc.
Duzo tłuszczu bede brał z oliwy (1 łyzka stołowa oliwy tj 15 g TT? )
i powieccie mi jak z jedzeniem w okolicach treningu? co przed co po ,czy jakies wegle właczyc po.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale przypomne ze teraz biore ssa i chciałbym zeby tłuszcz spadł a miesni przyszło bop ponoc tak sie da :)
bede bardzo wdzieczny za pomoc

p.s nie patrzcie w profil,to konto mojego brata
Pozdro

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
daj spokój ze sterdydami, nie lepiej po koleji - zrobic mase, zrzucic tluszcz - i bez uszczerbku na zdrowiu?


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-01-27 18:19:29

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-01-27 18:20:12

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
dzieki za rade ale koksy juz biore i bede bral tak jak zaplanowalem ,juz teraz sie nie wycofam bo to juz 9 tydzien chyba.
i powiedzcie mi jeszcze jak z tym,i dniami ladowania wegli?jak czesto je robic i jakie prporcje?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
co do tłuszczy to roślinne i z ryb
smietany , tłuste sery i tłuszcz zwiezecy jak najmniej
a ładowanie nawet co tydzien

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
dobra chlopaki ale napiszcie czy proporcje dobre zachowałem?
np posilek kosta chudego sera białego + łyzka oliwy + 20 g smietany + rózne warzywka (podobno te wegle z warzyw mozna troszke jesc???) moze byc?
albo np 200 g piersi kuraka z 40 g oliwy?
i w tygopdniu robic 6 dni nisko ww i potem dzien ładowania ale cos konkretniejszego na ten temat?
pozdro

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
konkretniejszego jedz dużo wegli tluszcze ogranicz i z fruktozą nie przesadzaj

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nie zmienialbym diety w cyklu saa
zostalbym przy wysokoweglowej np. 3-4g bialka, 5-7g wegli i 1-1,5g tluszczy

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
diete wysoko weglowa uwazam teraz za bezcelowa bo ja juz nie chce sie typowo masowac.Oczywiscie masa moze przychodzic ale chce czystego miesnia co ponoc na cyklu ssa jest zupełnie możliwe.
Obecnie robie tak ze jem mniejsze ilosci wegli niz na pocztaku cyklu napewno troszke szczegóły bardzioej sa widoczne ale njeszcze jest tłuszcz.
Myslycie ze lepiej dojechac do konca tego cyklu na diecie takiej srednio weglowej;) a ewntualnie potem dac ckd.Z tmze chce maksymalnie uniknac spadków które na rzezbie sa nieuniknione i wydaje mi sie ze moze wlasnie dlatego lepioej by bylo teraz wprowadzic ckd.
pozdro

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
mi o te wegle chodziło jako ładowanie na ckd

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie ten chleb

Następny temat

za mało węglowodanów i tłuszczy!!!!

WHEY premium