SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie za pomoca chemi osoby 230kg wagi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
palovnik5678
,psychiatra i psycholog plus lekarz leczący otyłość --hehe lekarze których wymieniles to specjalizacje największych idiotow w medycynie - a psychiatria ma być cofnieta niedługo do folozofi bo to k.. nie nauka

a h** z nim niech zdycha co mnie to obchodzi,ja od niego umywam raczki i f***a, bierze to co napisałem po swojemu i h,,, mu w dupe, selekcja naturalna,

Moze razem wybierzcie sie do lekarza.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
byl koles u mnie na silce co mial 200kg tluszczu. operacji sie bal pomniejszenia zoladka. to odchudzil sie w ciagu roku do 80kg dzieki t3 clenie yohambinie . teraz juz wyglada jak czlowiek. zdrowy i w koncu znalazl dziewczyne w wieku 26lat . cwwiczy na koksie teraz prop wino i rzezba 6 pack i ma postanowienie wazyc nie wiecej niz 85kg z 6packiem . takze rozumiem tego grubaska co tu pisze na sfd bo grubym byc to h**owooo

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
To nie temat do tego działu
Niech szuka dietetyka klinicznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
e-lite
To nie temat do tego działu
Niech szuka dietetyka klinicznego


prawda . opisuje tylko to co widzialem

chodziaz watpie ze ktos sie podejmnie prowadzenia go na t3 clenie itp bo serduszko

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieudane PCT

Wiecej