SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie z umięśnionych nóg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
Witam. trenuje boks od 7 lat z sukcesami na arenie polskiej oraz miedzynarodowej. mój problem polega na tym że nie widać że walcze w tej wadz której jestem tylko w mniejszej. Otóż gore mam normalnie zbudowana a nogi bardzo mocno umięśnione przez co moja waga 'jest w nogach' oraz (tak mi sie wydaje) przez to moje nogi są wolne i szybko się meczą w trakcie walki. i moje pytanie brzmi-co moge zrobic by schudly? zaznaczam ze trenuje przed walkami 6 dni w tygodniu boks plus dodatkowo 5 dni w tygodniu rano bieg 30-60 minut. oraz przed kazda walką zbija wage okolo 4 kilo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4493
Chyba na tym forum gdzieś czytałem o sposobie na to, ktoś polecał bieganie po treningu nóg, nie pamiętam czy zwykle areo czy interwały Ale może to i to:) mogę się mylić Ale może by się sprawdziło coś takiego: ciężkie przysiady na początek dalej wyprosty i uginania na ilość( kilka serii po kilkadziesiąt powtórzeń?) i dalej z 30/40 min areo plus z 15 min interwały, no i pewnie dieta też na jakiś minus by się przydała

Zmieniony przez - mid-night w dniu 2014-06-24 23:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
sęk w tym że nie robie żadnych treningow na nogi, po prostu zawsze takie byly . biegam rano kolo 40 minut a boksie w trakcie treningu zazwyczaj to są interwialy i przyspieszenia ale nie samych nog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy w tym.

Następny temat

wychudnięcie i dużo skóry

WHEY premium