SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie z Hi-TEC Whey C-6 - kobieta prosi o poradę :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Cześć Wszystkim!
Niedawno kupiłam odżywkę białkową Hi-TEC Whey C-6 i mam do Was parę pytań. Otóż:
-mam 22 lata, 158cm, 58 kg i chciałabym schudnąć 5 kg
-tryb życia raczej siedzący
-jeśli chodzi o dietę - o zdrowym odżywianiu wiem już sporo, także myślę, że jest OK (pełne ziarno, kasze, jajka, warzywa, owoce)

Od 10 dni jeżdżę codziennie minimum 45 minut na rowerze treningowym. Rzekomo spalam koło 450 kcal. Często jednak kończę owy "trening" o godzinie 22:00, a że jestem przyzwyczajona, iż kolację jem max o 18:30 - to nie ma mowy, żebym wmusiła w siebie tak późno w nocy jakiś twaróg (którego nie cierpię:P) czy inny posiłek. Stąd mój pomysł z zakupem Whey C-6 -- czy Waszym zdaniem najlepiej będzie, aby właśnie pić to białko po jeździe na rowerze?
Jestem kompletnie zielona, jeśli chodzi o odżywki białkowe i nie wiem do końca jak wkomponować je w moje menu, żeby były efekty.
Nie jadam mięsa, dlatego też ciężko u mnie z dostarczeniem organizmowi białka z codziennego pożywienia.. najczęściej dostarczam je za pomocą jajek i kefirów.

Podobno jedna porcja tej odżywki dostarcza 25g białka - myślę więc, że przy mojej wadze - wystarczająco będzie, jeśli będę pić je do dwóch razy dziennie, mam rację? Nie chcę też przedobrzyć.. ;)

Będę wdzięczna za odzew,
Carlotta :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
carlotta



Jestem kompletnie zielona, jeśli chodzi o odżywki białkowe i nie wiem do końca jak wkomponować je w moje menu, żeby były efekty.

(...)

Podobno jedna porcja tej odżywki dostarcza 25g białka - myślę więc, że przy mojej wadze - wystarczająco będzie, jeśli będę pić je do dwóch razy dziennie, mam rację? Nie chcę też przedobrzyć.. ;)




1. O jakich efektach piszesz? Czego się spodziewasz?
2. To zależy od tego, ile białka brakuje Ci w diecie. Tyle ile brakuje, tyle uzupełniasz prochem. Nie ma uniwersalnego schematu

ps. Białko to po prostu jedzenie w proszku, nie preparat na odchudzanie

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-06-23 00:16:14

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
1. Chciałabym zrzucać 0,5 kg tygodniowo ;)
2. Nie od dziś wiadomo, że osoba odchudzająca się potrzebuje dużo białka. Czytałam jednak dużo opinii na temat tego, ile gram białka powinna zjadać osoba na diecie. Najczęściej pada stwierdzenie, że powinniśmy jeść 2 x tyle ile ważymy (ja 58) ---czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78767
To ile bedziesz zrzucac to niestety nikt Ci nie powie, wiadomo z czasem bedzie coraz ciezej szlo.
Bialko ~2g/kg, czyli u Ciebie dziennie koło 120g, musisz sobie przeliczyc ile w ciagu dnia dostarczasz z pozywienia i wtedy bedziesz wiedziala ile brakuje Ci. Białko C-6 jak najbardziej ok po rowerze.

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
przeliczałaś kiedyś w dzienniku to co zjadasz ? ( masz go w profilu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Carb bx

Następny temat

Czy warto dokupić aminokwasy?

WHEY premium