SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie staruszka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Witam, ojciec zdolowany iloscia swojego cholesterolu i zainspirowany moja wytrwaloscia w diecie i cwiczeniach sam postanowil cos z soba zrobic.

Chodzi mi o to, powiedzcie mi jakie zapotrzebowanie btw mam ustawic w vitalmaxie bo ja mam mase i mam inaczej niz na lowcarb bo taka mysle bedzie najlepsza.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
CO JE JAK JE...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Je zle, ale chce cos zmienic. Wiadomo tutaj nie ma po troszku tylko zmiana calkowita diety. Nie chce mu nic proponowac zeby nie wyszlo na gorsze. Potrzebuje wiedziec ilosci BTW jakie moge ustawic, bo vitalmax mi pokazuje 4.4g wegli a to duzo jak na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tylko po troszku bo zrezygnuje szybciej niż zacznie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Cos juz wiem, czytalem podwieszone.

Moze to wygladac mniej wiecej tak:

1. posilek
bialko+wegle+tluszcze=warzywa
2. posilek
bialko+warzywa
3.posilek powiedzmy przed aero
bialko+wegle
4.posilek po aero
bialko+wegle
5.posilek na noc
bialko typu twarog, warzywa, tluszcze

wegle mysle, ze w malych ilosciach, wiekszosc kalori z tluszczy i bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wybacz ale osobom dorosłym trzeba zmieniać wszytsko jak napisałem wyżej..... ogólnie mało tł

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Wszystko - nie rozumiem?

Chodzi mi o to, ze napisalem tylko co a wszystkie posilki beda ze zdrowych produktow. Do tego dojdzie trening aerobowy. Co dziennie 20min lub co drugi dzien. Nie wiem tylko jakie przy diecie redukcyjnej ustala sie zapotrzebowanie i nie wiem czy to tak trzeba. Bo w moim przypadku mam B: 2.4 T: 1.3-4 W: 4.6 i masa idzie bardzo ladnie, tylko co jakis czas aktualizuje vitalmaxa i podbijam wiecej kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie rozumiesz napisz poprostu jak wygląda dieta twojego ojca!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Diety aktualnie nie ma, ale napisze jak wyglada to co i jak je w dniu pracy, wtedy kiedy pracuje. Dodam, ze pracuje na zmiany rano, po pld, nocki wiec tutaj posilki wygladaja tak samo, tylko, ze na nockach to nic nie je w pracy. Kolacje bardziej syta robi.

Sniadanie przed praca:
Kanapka z czymś
Sniadanie w pracy:
Salatka warzywna+oliwa z oliwek+chlebek
Obiad:
Pelny talerz ziemniaków + mieso wieprzowe/wolowe duszone w tluszczu i w ogole fu
Kolacja: kiedyś bylo to piwo, ale teraz to nic lub, ryba jakas wedzona, łosoś, makrela, zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zadabaj by jadł razowy chleb uniakł ww na wieczór raczej warzywa oliwa i mieso chude czy ryby

duża ilośc warzyw na kolacje

omega 3 sie przyda owsiane czosnek może hepaplus z tego co pamietam cynaryna dobrze wpływa na poziom cholesterolu ale łba se nie dam uciąć

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czyli ogólnie może jeść węglowodany, ale o niskim IG typu ryż brązowy, gryczana, razowiec, owsiane.

Z białek w ciągu dnia ryby, mięso kurze czy typowo pierś z kurczaka?

Na wieczór mogą być warzywa z twarogiem+oliwą?

Co miałby jeść przed pracą w nocy?

Czosnek je całe życie co dziennie. O3 mam w domu to też będzie brać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szama na redukcje do sprawdzenia

Następny temat

Redukcja min 15kg - Venom

WHEY premium