SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie bez treningu :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 766
siema troche dziwny temat. ale co o tym myślicie, żeby np. podczas reduckji tkanki tłuszczowej robić sobie przerwy tygodniowe (dajmy na to 4 tyg. ostrej redukcji, a tydzien przerwy). zazwyczaj moje zapotrzebowanie obliczam ze wzoru WAGA x 24 x AKTYWNOSC(1.3). no ale bez aktywności ten tydzień mozna by bylo jeść tylko WAGA x 24.
oczywiscie podczas tego dużo białka i malutko wegli np. jak przy lowcarb

czyli wychodziło by ok. 2000kcal dla 88kg (czyli mnie)

ogolnie nie to ze sie op*****lam ale pomyslalem sobie ze bym troche wypoczal zwlaszcza ze kijowo sie czuje po narkozie
a "nacodzien" cwicze 5-6 razy w tyg. wiec miesnie tez by troche wypoczeły.
co o tym myslicie


Zmieniony przez - sexterminator w dniu 2012-09-22 09:29:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Jak dla mnie to za mało kalorii. Na początku 2500, nawet i więcej w zależności jak intensywnie trenujesz. Na takiej diecie bądź dwa tygodnie, zobacz czy schodzi w obwodach, wagą się raczej nie sugeruj. Jeżeli schodzi, to nic nie zmieniaj. Obcinaj dopiero, jak nie zauważysz spadków. Trening 5-6 razy, to mało precyzyjne, bo nie wiem czy robisz cały czas siłowy czy aeroby. Dodam, że musisz wypełnić ankietę, rozpisać dietę i trening.

Zmieniony przez - micrac91 w dniu 2012-09-22 10:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 766
o rany koleś jeśli nie potrafisz czytać to sie nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
regeneracja jest jak najbardziej pożądana. Na ten czas mozesz miec bilans "na zero" z czystą michą i jakims tam czitem w zaleznosci od stopnia "zalania" moze to byc cheat meal czy nawet cheat day. Brak treningów nie oznacza ze musisz ciąć kcal albo ze sie zalejesz

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ja to dobrze liczé

Następny temat

Problem z sylwetka.

WHEY premium