SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie - szybkie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, wie ktos moze jakie preparaty wywala ze mnie tluszcz a przybiore na masie miesn. biorwe hmb i silownia ale to malo daje ? co bylo by najlepsze wiem ze sa jakies prepraty ktore szybko usuwaja tklusz. wie ktos moze co to jest . dziek iz gory za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Napisz coś o sobie:wiek, staż treeningowy...itd.itp

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Jest szereg preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Ich działanie jest jednak ograniczone. By w pełni wykorzystać możliwości tych suplementów trzeba do problemu podejść całościowo (tj. wysiłku fizycznego, odżywiania, suplementacji). Ty chcesz budować mięsnie z jednoczesną utrata tkanki, (nie będzie więc to szło szybko). Musisz obowiązkowo zmienić sposób odżywiania (w zależności od tego na czym bardziej Ci zależy - paru składników będziesz dostarczał więcej lub mniej). Jak wspomniałem substancji przydatnych w procesie odchudzania jest dużo. Począwszy od aminokwasów poprzez karnitynę, substancje balastowe wiążące tłuszcz a kończąc na oleju mct. Używając ich wszystkich (również tych nie wymienionych tutaj przeze mnie), nie osiągniesz dobrych wyników, (wątpię by udało Ci się zrealizować cel choć w okrojonej części), jeśli dietę odsuniesz na daleki plan.
Tak na marginesie zacznij robić aeroby po każdym treningu siłowym (30min a docelowo 60min). Zaopatrz się w aminokwasy, spalacze (np. karnityne), witaminki, dodatkowo możesz kupić olej mct trening, dieta (dostosowana do Ciebie) a jak bardzo chcesz to kup sobie suplement zawierający efedrynę).

Pozdrawiam

Piotr Folęga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie suple we Wrocławiu!

Następny temat

Jak brac-gain fast+kretka+glutka+hi-tec90%??

WHEY premium