SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Witam
Jestem 20 letnią kobietą która rok temu urodziła dziecko i ma wielki problem z nadwaga. Jest to z przyczyn genetycznych ale przede wszystkim ciązy i właśnego zaniedbania.
Waga:80kg
Wzrost:160
Brzuch: 103
Ramie: 32
Udo:58
Łydka:40
Biodra 110
Klatka piersiowa:110
Jest normalnie tragedia jak widać!!!
Jezeli chodzi o diete to bez problemu zaczęłam chodzić do dietetyka ale chciałabym tez poćwiczyć. Niestety studiuje pracuje i wychowuje dziecko jedyny czas kiedy bym miała na ćwiczenia to 22. Z tego co wiem po przeczytaniu wielu wątków na tym forum to podstawa przy spalaniu tłuszczu to areoby, planuje robić je 3 razy w tygodniu 2 razy pływanie oi raz bieganie?? co o tym sądzicie?? i co w pozostałe dni...
Błagam o pomoc bo już nie moge na siebie patrzec...:( myśle że sama dieta to nie wszystko a ćwiczenia przyspieszyły by czas odchudzania. Co prawda jest wiele proponoiwanych zestawów ćwiczen ale jest ich tak wiele, że nie wiem który wybrać napewno nie jestem w stanie chodzić na siłownie tylko ćwiczyć w domu jedyny sprzęt jaki posiadam to hantelki...
Proszę o pomoc

Płeć: Kobieta

Wiek: 20

Waga: 80

Wzrost: 160

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 32

Obwód talii: 103

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: w normie

Aktywność w ciągu dnia: tyle co przy dziecku i dojdazdy do szkoły, pracy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: jeżeli chodzi o diete to nie ma problemu bo zaczełam chodzić do dietetyczki

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: alergia na owoce południowe, czekolade

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie planuje niestety po 20, 21 godzinie, preferuje bieganie, pływanie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: meridia... bez komentarza

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
troxhe za duza nadwaga na bieganie, zacznij robisz szybkie spacery na poczatek i w miare wzrostu mozliwosci i chudniecia dodawac sobie okresy biegu w trakcie, by coraz dluzej bic i coraz krocej isc na zmiene, pozniej jak juz bedziesz biegla przez ta 1h to zaczniesz sobie w trakcie dodawac okresy szybkiego biegu, ale to przyszlosc.
malymi kroczkami do celu, basen traktuj rekreacyjnie, na pewno ci sie przyda, ale nie stawiaj na niego jako swojego wspomagania odchudzania.
jak sie zaprzesz mozesz tez chodzic po schodach wieczorem, taka 15min, codzienna sesja chodzenia w gore i w dol bedzie bardzo dobra.

uwaga na dietetykow, nie wszyscy sa dobrzy, zawsze mozesz wkleic swoja diete tutaj to zobaczymy co ci zaproponowala i wyrazimy swoja opinie, a ty sie z nia zgodzisz lub nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ewentualne poprawki w diecie na mase.

Następny temat

potrzebuje pomocy w korekcie mojej diety na mase

WHEY premium